RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözlük Çerçevesi Görmek

Rüyada gözlük çerçevesi görmek, kişinin her şeyi kafasına takmak yüzünden hayatı zorlaştırdığını, sürekli eleştiri yapması yüzünden de sevdikleriyle arasının bozulacağını bildirir. Detaylara çok dikkat etmek, kuralcı bir aile büyüğü olmak nedeniyle ev hayatında sorunlara neden olmak demektir. Diğer yandan gözlük çerçevesi analitik zekası gelişmiş, detaycılığı ve programlama yeteneği ile beğeni toplayan bir iş adamı olmak manasına da gelir ki ticarete atılanlar için zengin, görkemli bir hayatın da işaretidir. Önceden bugüne gelen bazı kopuk olayları birleştirecek olan rüya sahibinin kafasındaki bulanıklığa da son vereceğini, olayları gerçek halleriyle görerek, doğru adımlar atacağını işaret eder. Basit gibi görünen ama kişinin hayatını tamamen değiştirecek bazı önemli kararların yakın zamanda alınacağının ifadesidir.

Rüyada Kırık Gözlük Çerçevesi Görmek

Düzgün giden hayatını başkalarının sözleri yüzünden bulanıklaştırmak ve yanlış kararlar almak yüzünden bir anda sorunlarla baş etmek zorunda kalmak demektir Rüya sahibinin kendi içgüdülerine güvenerek yaşaması gerektiğinin altını çizer ve bu dönemde yanlış yönlendirmeler nedeniyle sonucu hoş olmayacak işlere kalkışılabileceği konusunda da uyarır.  Bir karmaşanın habercisi olduğu için kişinin sinirlerine hakim olması gerektiğini işaret eder.

Rüyada Gözlük Çerçevesi Almak

Sınıf atlamak, terfi etmek veya mevki sahibi olmak, iş yerinde kariyer konusunda şanslı olmak demektir. Destek alınacağını ve başarmak istenen ne varsa hepsinde galip gelineceğini, tamamen kendi ayakları üstünde duran rüya sahibinin doğru kararlar alarak hayatını istediği hale getireceğini delalet eder. Yüksek öğrenim manasına da gelir ve kültürlü, iyi eğitimli bir eşe sahip olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Gözlük Çerçevesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Olaylara dışarıdan, olabildiğince nesnel bakmaya çalışan ve özeleştirisini de yapmaktan geri kalmayan insanların gördükleri rüyalardan biridir. Aynı zamanda kişinin dışarı yansıtmak istediği tutum konusunda çalıştığını, insanların düşüncelerini istediği yönde oluşturmak için çaba harcadığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: