RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek rüya sahibi için sadece inandığı ve bildiği şekilde yaşamaya, çevresinde olanı, biteni gerçekliği ile görememeye delalet eder. Rüya sahibinin bu zafiyeti nedeni ile kendisi için dostları düşman, düşmanları da dost olur. Yani rüyasında gözlük gören kişiler düşmanlarını ayırt edemez ve bu nedenle onlardan sürekli zarar görürler. Düşmanlar sürekli fayda sağlarken, rüya sahibi sürekli olarak zarar eder.

Rüyada gözlük görmenin bir diğer tabiri ise, rüya sahibinin işlerini takip eden, yükünü hafifleten, programının düzgün ve aksamadan ilerlemesini sağlayan bir asistan, danışman ya da sekreter sahibi olacağıdır. Rüyada gözlük görmek bir de şu şekilde tabir edilir, rüya sahibi bir işten ve sorumluluktan kurtulmak istiyor ama bunu bir türlü başaramıyordur. Yani pişman olmuş fakat bu, var olan durumu değiştirmeye yetmiyor demektir.

Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak, rüya sahibinin aslında doğru bildiği bir şeyin yanlış olduğunun farkına varacağı anlamına gelir. Rüya sahibi öyle bir gerçekle karşılaşacak ki bundan sonra gördüğü hiçbir şeye inanmayacak ve peşin hüküm vermeyecektir. Çünkü karşılaştığı olay onun, hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını anlamasını sağlayacaktır.

Rüyada Gözlük Kırılması

Rüya sahibi için yaşanacak zor ve sıkıntılı günlerdir. Genelde iş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi işini kaybedebilir ya da işinde kırılma yaşayabilir.

Rüyada Gözlük Almak

Rüyada gözlük almak, rüya sahibinin başka birisinin ya da birilerinin yardımı olmaksızın gerçekleştiremeyeceği bir iş anlamına gelir. Rüya sahibinin desteğe olan ihtiyacını ifade eder.

Rüyada Gözlük Kaybetmek

Rüya sahibinin nostaljiye olan düşkünlüğü anlamına gelir. Rüyasında gözlüğünü kaybettiğini gören kişi, nostalji yaşamayı seven, bu sayede bazen üzülen bazen de buruk da olsa mutlu olan kişi şeklinde tasvir edilir

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,