RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözlük Kırılması

Rüyada Gözlük Kırılması,  yaptığınız işlerde size yardımı olması gereken kişilerin sizden uzaklaştığına, kendi başınıza hayatınız ile ilgili kararlarınızı alamadığınıza işarettir. Rüyada kendi gözlüğünüzün kırılması, bazı aksilikler ile karşılaşacağınıza ancak karşılaştığınız aksilikleri yine kendi çabanızla halledebileceğinize ve üstesinden geleceğinize delalettir. Rüyanızda başkasının gözlüğünün kırılmasını görmeniz ise, başkası tarafından bir zarara veya bir ziyana uğrayacağınıza tabir edilir. bazen de bu rüya bir ölüm ya da bir hasta habercisi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek, hayatınız ile ilgili bazı radikal kararlar alacağınıza işaret eder. Gözlük taktığınızı görmeniz, bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine, taktığınız gözlüğü çıkartmanız ise sağlık problemlerinden kurtulacağınıza delalet eder. Normal hayatında gözlük takan kişi için ise rüyada gözlük takmak, göz sağlığı ile ilgili bir problemle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

Rüyada güneş gözlüğü yaz mevsiminde taktığını gören kişi, sıkıntılı dönemleri geride bırakarak rahata erecek ve huzur bulacak demektir. Şayet rüya sahibi kişi rüyasında kış mevsimindeyken güneş gözlüğü takıyorsa, kendisinin baş edemeyeceği kadar büyük sorunlarla karşılaşacağına ve aile büyüklerinin desteğine ihtiyaç duyacağına delalet eder. Rüyada güneş gözlüğünü çıkartmanız ise sıkıntılarla karşılaşmadan ve çok fazla çalışmadan isteklerinize sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyada Gözlük Sapının Kırılması

Rüyada gözlüğünüzün sapının kırıldığını görmek iş hayatınızda bazı kararlar vermeniz gerektiğine ve mantıklı hareket edilmediği takdirde kişinin işini kaybedebileceğine yorumlanır. Kırılan gözlük sapını onarmaya çalışmak,  iş hayatınızda yaptığınız hataları telafi etmek için uğraştığınıza işaret eder.

Rüyada Gözlük Kaybetmek

Rüyada gözlük kaybetmek, sahip olduğunuz eski imkânlarınızı tekrar elde etmek istediğinize ve bu imkânlar için sürekli çalışarak çok çaba sarf etmeniz gerektiğine tabir edilir. Rüyada kaybettiğiniz gözlüğünüzü bulmanız ise, çok çalışmadan eski imkânlarınıza kavuşulabileceğinize ve yakın bir zamanda servet sahibi olabileceğinize alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gözlük Kırılması İle İlgili Rüyalar;

 1. Tarık talu (04 Haziran 2015 saat: 09:14)

  Rüyamda eşim çok güzeldi oğlum çok güzeldi hepsi mükemmeldi davranışları yüzleri rüyamda iyi ki böyle bir hayatım var dedim oğlumun kız arkadaşını gördüm mucize YA RAB dedim eşim uzanmış keyifli keyifli müzik dinliyor hiçbir konuyu kafasına takmıyor sonra uyandım aynı gudubetler aynı şer aynı mukus SEN BÜYÜKSÜN YARABBİM

 2. Büşra (16 Mayıs 2015 saat: 13:22)

  Rüyamda gözlük takmıştım(ama normal hayatımda takmıyorum)
  Benim sınıfımdaki kız bana 8.sınıftaki kıza topuklusunu vermemi istedi.sınıfa girerken heryeri bulanık görüyordum.bende gözlüğümü çıkardım ve her yeri normal gördüm ve o kıza topuklusunu verdim

 3. şükriye tarak (16 Şubat 2015 saat: 09:45)

  rüyamda kavun satın aldım cok oldugu için bir kısmını satıcıya bıraktım sonra alayım diye azını yanıma aldım ve bır poşette kabak çakırdegı satın aldım tam dükyandan çıkarken bir erkek koluma dokundu güneş gözlüğümün sapı kırıldı cok sinirlendim gerı dönüp baktım ama bir şey söğlemeden bir bayan arkadaşımı gördüm şu an kımdı hatırlayamıyorum konuşarak uzaklaştık daha son ra elımdeki poşette altın yüzük oldugu hatırladımbakmayı düşündüm o anda yüzük yere düşmüştü aldım parmağıma taktım çok güzel sarı renkte taşlı bir yüzüktü.dükyana ugrayıp kavunların kalanlarını nasıl araba bulup getiririm diye düşünürken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,