RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak, rüya sahibine yol gösteren, onun hayatını kolaylaştıran, bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunda rüya sahibini eğitmek için uğraşan, ondan bildiği hiçbir şeyi esirgemeyen, yüce gönüllü, mert, cömert, iyi kalpli ve iyi niyetli bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu rüya, yardımcı, asistan, sekreter ya da kişinin hizmetlisi olan kimse üzerinden açıklanır.

Rüyada Gözlük Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinde üstün başarı göstermesini sağlayacak ve ileride de bilge kimse haline gelmesi için ona değer katacak, önemli, şahsiyetli, makam sahibi ve büyük işler yapan bir kişi ile karşılaşacağına ve o insanın hayatında olmasını kısmet olarak sayacağına rivayet edilir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

İyi şekillerde tabir edilmez ve rüya sahibinin yaşama karşı çok zayıf olduğuna, her şeyden çok kolay etkilendiğine, bu durumun kendisi için yaşamı çekilmez kıldığına işaret eder ve rüya sahibinin bu nedenle kendisini dışarıya kapatma gereksinimi duyduğuna delalet eder.

Rüyada Siyah Gözlük Takmak

Rüyada siyah gözlük taktığını gören kişinin bazı korkuları, endişeleri ve kuruntuları olduğuna bunun da kendisini çok mutsuz, huzursuz ve üzgün olmasına yol açtığına alamet eder. Rüya sahibinin sanki her yaptığının ve her söylediğinin yanlış olduğu hissi içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Birinin Gözlük Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde sahte bir dostu olduğuna rivayet edilir. Bu kişinin rüya sahibini gördüğünde iyi hal ve hareketler içine girdiğine, o kimsenin yanından ayrıldığında da onu kötülediğine ve ona karşı samimiyetsiz olduğuna alamet eder.

Rüyada Numaralı Gözlük Takmak

Rüya sahibinin bilinç kazanacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gözlük Takmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ertan (24 Aralık 2014 saat: 09:59)

  Rüyamda bir arkadaşımla dersteydik, dersi sunan arkadaşımın babasıydı. Arkadaşım siyah gözlğüğünü çıkarıp masa üstüne koydu gözlükte sadece camı beyazdı yani numaralıydı. Bende normal numaralı gözlüğümü çıkardım ve taktım ve camları buğuluydu iyi göremiyordum, gözlüğümü çıkardım, arkadaşımdan silmek için bez istedim yok dedi bende cebimi yokladım ve bende varmış, cebimden çıkardım, silmeye başladım. Sildim ve tam takacaktım arkadaşım elimden aldı kendine taktı bana onun gözlüğünü takmamı söyledi ve bende taktım.

 2. Nilay (18 Aralık 2014 saat: 17:37)

  Rüyamda nişanlımın annesi var yanımda bana siyah çerçeveli bir gözlük uzatıyor takıyorum çok beğeniyorum ve çok güzel oluyorum ve o an çok mutlu oluyorum geniş bir arazideyiz istediğim bir gözlüktü bana kayınvaliden beğeniyle imrenerek baktı

 3. Emrah (24 Haziran 2014 saat: 14:09)

  Ruyamda halamin evindeydim ve bi yatakta oturuyodum. Bir yerden 15-20 santim buyuklugunde bir simsiyah tarantula geliyordu. Ben bunu gorunce ürktüm baya. Sonra bir tane küçük fare gelip saldiriyordu tarantulaya. Bunlar tam birbirlerine saldirirken fareden biraz daha buyuk bi fare mi desem tavsan mi oda saldiriyodu tarantulaya. Ve ikisi tarantulayi paramparca yapiyolardi ve ben bu olaya saniyesi saniyesine sahit oluyorum. Cok garip ve saçma geldi bana ama sizden yinede bir aciklama bekliyorum. Lutfen yardimci olursaniz çok sevinirim.

 4. aybüke (10 Ocak 2014 saat: 11:13)

  rüyamda evli olan kuzenim bana alışveriş merkezinden gelin çiçeği ve güneş gözlüğü alıyodu.güneş gözlüğü pahalı olmasına rağmen aldı.fakat camları beaz yani numaralı gözlük camıydı çerçeveside kahverengi.eşinde ve kardeşinde de bana aldığı çiçekten vardı(beyaz uzun çiçek demeti)bende de görünce aynı çiçeği şüphelendiler.kuzenim bana çoçukluktan beri aşık olduğunu itiraf ediyodu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,