RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözlüklü Görmek

Rüyada gözlüklü görmek, detaylarıyla alakalı olunacak meselelerin ortaya çıkacağını ve kişinin aklına, zekasına, sezgilerine güvendiği kimselerle kafa kafaya vererek büyük projelerde çalışacağına yorumlanırken, aynı zamanda eğitim hayatını sürdüren gençlerin çok başarılı olacaklarını ve yüksek lisans, doktora yaparak eğitim aldıkları alanlarda uzman haline geleceklerine de yorumlanır. Rüya sahibinin meslek anlamında akademisyenlik tercihinde bulunacağına, kariyerini herkesin alkışlayacağı hale getireceğine tabir edilir. Eğitime, bilime önem verildiğini, kişinin kendisini donanımlı biri haline getirmek için son derece bilinçli tercihler yapacağını işaret ederken, her işte aklını, mantığını aynı anda kullanan biri olarak her alanda kendini ispat eden rüya sahibinin önündeki engelleri bilgisi ve görgüsüyle, tecrübelerinden yararlanarak kaldıracağına da delalettir.

Rüyada Gözlüklü Birini Görmek

Gözlüklü bir erkek görmek, iş yaşantısında kişiye her adımında yardımcı olacak ve her zaman arkasında duracak bir yöneticiyle çalışmak, bu kimse sayesinde hızlı ve emin adımlarla tırmanılan kariyer ve başarı dolu gelecek sahibi olmak manasına gelir. Merak edilen konularda araştırma yapacak olan rüya sahibinin sadece kendi istekleri ve idealleri doğrultusunda hareket edeceğine, başkalarının sözlerine itibar etmeden yaşayacağına, aldığı her kararın arkasında dimdik duracağına işaret edilir.

Rüyada Gözlük Takmak

İçinde bulunulan ve hiç farkında olunmayan bir meseleye yakından bakmak ve kişiye yardım eden dostlar aracılığı ile gizli saklı durumları ortaya çıkarmak demektir. Netlik kazanması gereken problemleri çözmek için yeterli donanıma sahip olmanın ifadesi olan rüyada takılan gözlüğün camları renkli ise, alınacak istihbaratların yanlış çıkacağını veya birinin günahını almak suretiyle yanılmayı tabir eder.

Rüyada Gözlüklü Görmenin Psikolojik Yorumu

Merak edilen durumlar olduğunu veya kişinin kendisinden saklanan bilgiler olduğuna inandığını bildirir. Hayatında bazı konularda netlik isteyen kişilerin belirsizlikten dolayı yaşadıkları sıkıntıyı ve rahatsızlığı ifade eder. Görünenin arkasındaki gerçeği bulmak isteyen, inandıkları uğruna yaşayan kişilerin gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!