RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözünü Görmek

Rüyada gözünü görmek, rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine delalet eder.

Rüyada Gözünü Kapamak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan sorunları çözmek konusunda çok adil, güvenilir ve kararlı bir şekilde hareket edeceğine, bu sayede herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına yorulur. Aynı zamanda, sosyal hayatta çok sevilen bir kişi olduğuna alamet eder.

Rüyada Gözünü Açamamak

Rüyayı gören kişinin, yaşanan olaylar yüzünden bazen çok büyük sıkıntılar çektiğine, eline geçen fırsatı çok kısa sürede başarılı bir şekilde değerlendireceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına ve kazandığı para ile kendisi için mal ve mülk alacağına rivayet eder.

Rüyada Gözünü Çıkarmak

Rüya sahibinin, kısa süre önce yaşadığı kötü bir olaydan ötürü büyük sıkıntı çektiğine, kendisini üzen bu olaydan sonra insanlara özellikle çevresindekilere daha dikkatli yaklaştığına ve sevdiği kişileri başka kişilerden koruma gereği duyduğuna tabir edilir.

Rüyada Gözünü Kör Görmek

Rüyayı gören kişinin, bazı hatalı ve kötü işlere bulaştığına, bu yüzden çok sıkıntı çektiğine, eline geçen bazı fırsatları iyi değerlendiremediğine, bundan sonra daha kötü ve yıkıcı olaylar yaşamamak için ve etrafındaki insanların zarar görmesi için artık kendisine çekidüzen vermesi ve işleri ile ilgilenmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: