RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözyaşı Dökmek

Rüyada gözyaşı dökmek, sevinilecek bir haber almaya ve mutlu günler görmeye delalet eder. Rüya sahibinin, çok beklediği ve yolunu gözlediği kişiden bir haber geleceğine ve yaşanacak büyük sevince işaret eder. Aynı zamanda, murat edilen şeylerin en kısa zamanda gerçekleşeceğine, ferah ve güzel günlerin çok yakında olduğuna ve aile fertlerine bir yenisinin eklenmesine yorulur.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, gözyaşı dökmekle aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, aile ya da iş hayatında sevinçli bir haber alacağına ve çok zor gibi görünen bir sorunun, çok kolay şekilde halledileceğine ve zor sorunların hızlı ve pratik şekilde çözülmesine yorumlanır.

Rüyada Sızlamak

Rüyada sızladığını gören kişinin, hataları sonucunda kötü işlere bulaştığına, içinden çıkılmaz belalara girdiğine ve sonunun pek hayırlı olmadığına yorulur. Aynı zamanda, ailede ya da iş hayatında bir felaketle karşılaşılacağına ve çok büyük bir yıkıma sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Dövünmek

Rüyada dövündüğünü gören kişinin, sosyal hayatında güzel şeylerin olacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, sevgilisiyle arasında yaşanacak küçük çaplı bir kavganın giderek büyüyeceğine ve daha sonra tatlıya bağlanacağına da yorumlanır.

Rüyada Titremek

Rüyada titremek, kötü birilerinin işleri engellemeye çalıştığı ve bu yüzden sorun çıktığı anlamına gelir. Aynı zamanda, yaşanan sorunların ardından mutlu ve huzurlu günlerin geleceğine ve her şeyin daha iyi ve güzel olacağına delalet eder.

Rüyada Endişelenmek

Rüyasında endişelenen kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının çok büyütüldüğüne ve sanıldığı kadar büyük ve endişe verici olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin, yanlış anlamasından ötürü sorunlara hatalı çözümler bulunmasına ve sorunların daha dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesi gerektiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gözyaşı Dökmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Zehra (07 Eylül 2015 saat: 08:08)

    Rüyamda beklediğim bir mülakat sınav sonucuyla ilgili puan gördüm.sınavdan 99 almıştım bir kağıda yazdılar sanki bir reçete gibi elime verdiler yazıyla da gördüm rakamla 99 yazıyordu kağıdın hemen aşağısında adamın tc kimlik numarasının ilk 2 rakamı vardı 66. Ve ben 66 mı aldım diye sordum adam bana 99 aldın dedi ben ağlamaya başladım Marmara Üniversitesine başvurdum olmadı ve şu an bu ortalamayla daha iyi bir üniversite de olacağım diye teşekkür ediyordum. Oradan çıktım yolda hocamı aradım ve puanımı ona da söyledim o da çok sevindi puanımı sormadan okulda çok yorulduğunu tiyatro çalıştırdığını söyledi ve şu an bodrumdayım dedi bende hocam ben çalıştırabilirim bir hafta bir süre dedim çok sevindi sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,