RuyaTabirleri.com

Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada gözyaşı görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan sürpriz ve güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Gözyaşı bereket, şans ve sevinç şeklinde tabir edilir. Rüyada gözyaşı görmek, rüya sahibinin kaçan ağız tadının yerine gelmesine, yaptıklarından, aldıklarından, gördüklerinden, duyduklarından ve hatta yediklerinden keyif almasına, hayatın güzel yanlarının farkına varmasına ve bunun kıymetini bilerek doyasıya tadını çıkarmasına tabir edilir.

Rüyada Gözyaşı Akıtmak

Dertlerden, üzüntülerden ve sıkıntılardan uzaklaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olan her şeyden kurtulmasına, hafiflemesine ve huzur bulmasına işaret eder.

Rüyada Gözyaşı Silmek

Rüyada gözyaşı silmek de esasen aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında pek çok güzel gelişmenin üst üste yaşanmasına ve kişinin şimdiye kadar hiç olmadığı kadar mutlu olmasına ve keyiflenmesine işaret eder. Bu mutluluk, rüya sahibi için çok uzun süre kâfi gelecek ve mutluluğu daha ilk bakışta gözlerinden anlaşılacaktır.

Rüyada Gözyaşı Döken Birini Görmek

Şöyle tabir edilir, eğer rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişinin gözyaşı döktüğünü görürse yakında o kişinin hayırlı haberlerini alacak ve çok mutlu olacaktır. Eğer, tanımadığı bir kişinin gözyaşı döktüğünü görürse bu rüya kendisi ile tabir edilir. Yani rüya sahibinin hayatında çok hayırlı şeyler olacak demektir.

Rüyada Gözyaşı Dökmeden Ağlamak

Bazen rüyada ağlayıp gözyaşı döktüğümüzü gördüğümüzde, uyanınca hakikatten de ağladığımızı ve gözlerimizden yaşlar aktığını görebiliriz bir de bunun tam tersi vardır, rüyada ağladığımız halde hiç gözyaşı görmeyebiliriz. Bunun anlamı büyük zenginliktir hem de kolay yoldan gelecek olan zenginlik.

Rüyada Bağırmak ve Ağlamak

Rüyada bağırmak ve ağlamak ya da ağlarken bağırdığını görmek, rüya sahibinin uzun sürmeyecek olan mutluluğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gözyaşı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Batur (27 Ocak 2014 saat: 12:03)

    Dün gece kız arkadaşım görmüş bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Kız arkadaşım, beni dar karanlık bir koridora çökmüş görmüş. (bu koridor spor ve halk oyunu çalışmaları yaptığımız spor merkezinin koridoruymuş.) yanıma gelmiş gözlerim yaşlıymış ve iki yanağımda da boncuk boncuk yaşlar varmış onları silmiş neyin var diye soru sormuş susmuşum. Sonra bana gülerek bişeyler anlatmış. Rüya bu kadar cevap bekliyorum sağolun..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,