RuyaTabirleri.com

Rüyada Gri Görmek

Rüyada gri görmek, kararsızlık yaşamaya, karamsar olmaya, ümitsizliğe düşmeye ve önünü görememeye alamet eder. Rüya sahibinin bir türlü karar veremeyişi nedeni ile çok zor günler geçireceğine, iş ve zaman kaybına uğrayacağına bu durumun da kendisine hayırsızlık yaşatacağına rivayet edilir. Mutsuz, durgun, üzgün ve düşünceli olmaya işaret eder. Rüyada gri görmek, çıkmaza düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Gri Renk Elbise Giymek

Rüyada gri renk elbise giymek de gri renk görmekle aynı anlama gelir ve rüya sahibinin yaşadığı endişe nedeni ile bir türlü yapmak istediğinden emin olamayacağına ve çok kötü günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Gri Renk Takım Elbise

Rüyada gri renk takım elbise, ticaret ve meslek hayatındaki korkulara ve kafa karışıklığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kafasında bazı soru işaretleri olduğu anlamına gelir ve bu nedenle de başka işlere atılma konusunda tereddüt ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Gri Renk Araba Görmek

Rüyada gri renk araba görmek, tutarsız bir insanın varlığı üzerinden açıklanır. Kişinin ne istediğini bilmediğine, sürekli fikir değiştirdiğine, onay verdiği işlerden yana anında pişmanlık duyup, geri döndüğüne işaret eder. Bu durum kişinin çevresindekileri çok yoruyor ve usandırıyor demektir.

Rüyada Gri Kazak Görmek

Rüyada gri kazak görmek, kötü günlerden geçmeye, sınav sayılacak olaylar yaşamaya, iki fikirli olup, ne yapacağını kestiremez olmaya delalet eder. Rüya sahibinin ne yapsa içine sinmeyecek ve kendisini bir türlü tatmin etmeyecek olan durumların içine düşeceğine yorulur.

Rüyada Gri Renk Pantolon Görmek

Rüyada gri renk pantolon görmek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin ticaret hayatında başarılı olacağı, büyük yol kat edeceği, itibarının artacağı ve mesleğinin zirvesinde olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!