RuyaTabirleri.com

Rüyada Gri Renk Görmek

Rüyada gri renk görmek, umutsuzluğun, hayal kırıklığının, başarısızlığın, duygusal çöküntünün ve depresyonun göstergesi olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin yaşayacağı bunalımın habercisidir. Bu rüyanın sahibi için yakın çevresi, ölmüş ama ağlayanı yok deyimin kullanırlar. Çünkü rüya sahibi öylesine karamsardır ki adeta yaşan bir ölü gibidir. Rüyada gri renk görmek, bazen de bunun tam tersi şekilde tabir edilir. Yani kişinin hayatında yaşanacak olan hoşluğa, iyiliğe ve güzelliğe işaret ettiği söylenir.

Rüyada Gri Renk Elbise Giymek

Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüya, bazı konularda kafasının karışmış olduğuna ve bu nedenle bir türlü sağlıklı kararlar veremediği anlamına gelir. Kişi, sıklıkla karar değiştiriyor bu yüzden de huzursuzluk yaşıyor demektir.

Rüyada Gri Renk Araba Görmek

Rüyada gri renk araba gören kişinin değişken bir ruh haline sahip olduğu bu nedenle de duygularının ve düşüncelerinin her an değişiklik gösterebileceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bugün beğendiği şeyi yarın beğenmez oluyordur.

Rüyada Gri Renk Ayakkabı Görmek

Rüyasında gri renk ayakkabı gören kişinin, işlerinde büyük bir yoğunluk yaşanacak ve rüya sahibi çok uzun saatler çalışmak zorunda kalacaktır. Gri renk ayakkabı, yorgunluk anlamına gelir.

Rüyada Gri Renk Takım Elbise Görmek

Bu rüya da, gri renk elbise giymek şeklinde tabir edilir. Rüyada gri renk elbise giymekle, gri renk takım elbise görmek aynı şeye delalet eder. Rüya sahibinin düşüncelerinin netleşmemiş olmasına ve bu nedenle sürekli olarak kararsızlık yaşamasına işaret eder.

Rüyada Gri Renk Yılan Görmek

Rüya sahibinin hayata karşı isteksizliğine ve yaşam enerjisinin en az noktada olduğuna yorulur. Karamsar bir ruh halini yansıtır. Kişi, adeta yaşamaya olan inancını yitirmiş ve her şeyden elini eteğini çekmiş gibi görünüyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gri Renk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. onurşahin (12 Ekim 2014 saat: 12:30)

    Merhaba ben uzun suredir yurtdışında ailemden uzakta yaşıyorum..son zamanlarda turkiyeye dönme niyeti içerisindeyim geçtiğimiz günlerde de bir rüya gordum annem kız kardeşim ve onun henüz altı aylık olan oğluyla beraber dünyanın en lüks oteline dört gün beş gecelik bir tatile gidiyormuşuz otelin içerisi saray tarzında..hep beraber luks bir koridordan gidiyoruz tam karşımızda yaldız işlemeleri olan bir ev kapısı var her taraf çok temiz ve kapının onunde normalden çok buyuk ve lüks olan bayan terlikleri görüyorum uçları sağ tarafa donuk parlak kırmızı renkli ve üzerinde yaldızlı çiçek deseni var..ihtişamından çok etkilendiğim için sol cebimden telefonu çıkararak fotoğrafını çekecekken sol tarafımızdan bir bayan geliyor hizmetçiyi anımsatan bir giyimi var ve bize bir bayan terliğini methederek uzun uzun anlatıyor hatta içerisindeki süngeri bile açıp gösteriyor ve ardından giyinmesi için anneme uzatıyor fakat annemin giyindiğini görmüyorum ruyanın devamını parça parça hatırlıyorum..bir vakit ailece otelin mutfak kısmını görüyorum her yer dağınık tadilat halinde gibi ardından bir odanın içerisinde görüyorum ailemle beraber kendimi..akşam için hazırlanıyoruz ben ayna karşısında gri bir ceketi deniyorum sol elimde bir telefon var ve bende oldukça iyi ve hoşnut hissediyor gülümsüyorum..ve bunun yanı sıra bu otelde dünyanın en buyuk balinasının gösterisi olacakmış onun heyecanını da hissediyorum..hatta bi ara pencereden denize bakıyorum ve o balinanın devasa kuyruğunu suya çarptığını görüyorum deniz ufkunun buyuk bi kısmını kaplamış bir vaziyette ve deniz mavi renkte sanki yağmur sonrası bir dinginlik vardı etrafta..şimdiden teşekkür ederim çok sağolun

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,