RuyaTabirleri.com

Rüyada Gri Renk Görmek

Rüyada gri renk görmek, umutsuzluğun, hayal kırıklığının, başarısızlığın, duygusal çöküntünün ve depresyonun göstergesi olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin yaşayacağı bunalımın habercisidir. Bu rüyanın sahibi için yakın çevresi, ölmüş ama ağlayanı yok deyimin kullanırlar. Çünkü rüya sahibi öylesine karamsardır ki adeta yaşan bir ölü gibidir. Rüyada gri renk görmek, bazen de bunun tam tersi şekilde tabir edilir. Yani kişinin hayatında yaşanacak olan hoşluğa, iyiliğe ve güzelliğe işaret ettiği söylenir.

Rüyada Gri Renk Elbise Giymek

Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüya, bazı konularda kafasının karışmış olduğuna ve bu nedenle bir türlü sağlıklı kararlar veremediği anlamına gelir. Kişi, sıklıkla karar değiştiriyor bu yüzden de huzursuzluk yaşıyor demektir.

Rüyada Gri Renk Araba Görmek

Rüyada gri renk araba gören kişinin değişken bir ruh haline sahip olduğu bu nedenle de duygularının ve düşüncelerinin her an değişiklik gösterebileceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bugün beğendiği şeyi yarın beğenmez oluyordur.

Rüyada Gri Renk Ayakkabı Görmek

Rüyasında gri renk ayakkabı gören kişinin, işlerinde büyük bir yoğunluk yaşanacak ve rüya sahibi çok uzun saatler çalışmak zorunda kalacaktır. Gri renk ayakkabı, yorgunluk anlamına gelir.

Rüyada Gri Renk Takım Elbise Görmek

Bu rüya da, gri renk elbise giymek şeklinde tabir edilir. Rüyada gri renk elbise giymekle, gri renk takım elbise görmek aynı şeye delalet eder. Rüya sahibinin düşüncelerinin netleşmemiş olmasına ve bu nedenle sürekli olarak kararsızlık yaşamasına işaret eder.

Rüyada Gri Renk Yılan Görmek

Rüya sahibinin hayata karşı isteksizliğine ve yaşam enerjisinin en az noktada olduğuna yorulur. Karamsar bir ruh halini yansıtır. Kişi, adeta yaşamaya olan inancını yitirmiş ve her şeyden elini eteğini çekmiş gibi görünüyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,