RuyaTabirleri.com

Rüyada Gübre Görmek

Rüyada gübre görmek, bereketli ve verimli olacak işlere girmeye, planlanandan ve hesaplanan da fazlasını elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin geçim sıkıntısının biteceğine, sahip olacağı rızkın ve paranın kendisinden sonraki nesillere aktarılacak ve onların da geçim derdi olmaksızın yaşamasını sağlayacak oranda fazla olacağı anlamına gelir. Rahat ve konforlu bir yaşama, zorluk ve zahmet çekmeden güzel bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada Gübre Yemek

Rüyada gübre yemek, hileye ve fesada karışmaya işaret eder. Rüya sahibinin ayıplanacağı, gözden düşeceği, adının lekeleneceği ve toplumdaki tüm saygınlığını yitireceği işler yapacağına tabir edilir. Kişinin kul hakkı yemekten çekinmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Koyun Gübresi Görmek

Rüyada koyun gübresi görmek, hak yolundan ayrılmaya, sünneti terk etmeye, inancı boşlamaya delalet eder. Rüya sahibinin Allah katında mubah olmayan, kutsal kitaba muhalefet eden işler yapacağına ve günahkâr olacağına yorulur.

Rüyada İnek Gübresi Görmek

Rüyada inek gübresi görmek de koyun gübresi görmekle aynı şekilde açıklanır. Rüya sahibinin hakkı olmayan mallara ve kazanca göz dikeceğine, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Gübreye Basmak

Rüya sahibinin çevresinde kendisinin sırtından geçinmeyi isteyen çıkarcı ve menfaatçi kişilerin olduğuna tabir edilir. Bu kimseler, sürekli küçük hesaplarla rüya sahibinin malından ve parasından yemeye çalışıyorlar demektir.

Rüyada Gübreli Toprak Görmek

Rüyada gübreli toprak görmek, garanti olan kazanca yorulur. Rüya sahibinin kesin olarak her ay eline geçecek bir gelirinin olacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek

Rüyada hayvan pisliği görmek, hayırlara yorulur ve darlığın son bulması anlamına gelir. Rüya sahibinin fazlaca rızık, mal ve kazanç elde edeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gübre Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Karaorkide (01 Aralık 2015 saat: 12:49)

  Merhaba sabah karşı rüyamda annemin bir bahçede önceden dökülmüş hayvan gubresihi kazma ile eselerken beyaz ve kırmızı damarları belli olan büyük yılanın doğum yaptığını ve doğan yılanların aynı anneleri gibi olduğunu gordum sanirim 5 veya 6 tanelerdi. anneme anne eseleme sanırım doğum yapıyor kapa üzerini dediğimi hatırlıyorum annemde evet doğru diyerek yeniden üzerine gubresi kapatiyordu devamı da ürkek bir şekilde uyandım

 2. Pakize (18 Ekim 2015 saat: 12:06)

  Ruyamda tanımadığım 2 3 adamdan 2 3 torba gübre aldım ve evime evime çıkarmaya çalıştım ortam çok karışık ve ben kendimde değildim yarı baygın gibiydim gübreyı 2 3 basamak taşımak için yardım istedim bir kadından ama gelmedi kadın sonra birini taşıdım ama karışıktı bunun anlamı ne

 3. Hayriye bektaş (05 Temmuz 2015 saat: 06:37)

  Rüyamda hayvan gübresi yığın olmuş üzerindede bir eski araba var ben o ara birisiyle kavga ediyorum arabanı çek diyo bende çekmem diyorum bahçemizin içinde komşuda çekeceksin diyo bagırış la uyanıyorum o arada benim bir akrabam kimseyi tanımıyo ama beni görünce. Tanıyo çok mutlu oluyoruz

 4. Anonim (05 Haziran 2015 saat: 10:21)

  Ben ve eşim önce bir harabede sonra yayla ya benzer bir yerde büyük beyaz mantar topluyorDuk daha sonra ben elti më giderek poşet istiyordum mantar toplamak için daha sonra beraber ce yolda sohbet ederek yürüyorDuk ben eşim den fazla topluyor dum

 5. Anonim (27 Mayıs 2015 saat: 22:45)

  Rüyamda tanımadığım bir araba gidiyordum arka koldukdaydım yolda durduk bir beyaz koyun aldık yolda ve arka koltuğa benle beraber bindirdik durmadan yolda duruyorduk gübre yapiyordu durmadan yere gübre ediyordu cok etkilendim rüyamda anlamı nedir acaba ?

 6. Özlem pınar (27 Mayıs 2015 saat: 08:29)

  Rüyamda annemi gördüm benim evimdeydi ama b3nim evim eski tarihlerde kalma küçük çatili ve soba li bi evdi mutfak salon aynı odadaydi eski tahta bir masanın üzerinde küçük tüp vardı ve çay demleniyordu çay kaynayinca bardağı tasmaya başladı indirmek istedim annem ben alırım sen bırak dedi aldı ve o sırada caydanlik olduğu gibi annemin üzerine devrildi ve yandı rüya bu acilklayabilirseniz memnun olurum Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,