RuyaTabirleri.com

Rüyada Güğüm Görmek

Rüyada güğüm görmek, rüya sahibinin, iş hayatından ya da sosyal hayattan tanıştığı akıllı, anlayışlı, hamarat ve iyi biriyle evlenmesine ve bir ömür boyu mutlu olmasına delalet eder. Yıllar boyu hastalıkla boğuşan ve artık iyileşmekten umudu kesmiş bir kişinin, Allah’ın izniyle iyileşip ayağa kalmasına işaret eder. Epey bir zamandır ısrarla istenen seyahate çıkmanın yine zora düştüğüne yorulur.

Rüyada Güğümü Doldurduğunu Görmek

Rüyada güğümü doldurduğunu görmek, yapılan işlerden kazanılan parayla birikim yapılıp gayrimenkul alınmasıyla elde edilecek büyük bir servete tabir edilir.

Rüyada Güzel ve Temiz Bir Güğüm Görmek

Rüyada güzel ve temiz bir güğüm görmek, rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan ve yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine ve Allah rızası gözeten bir insan olduğuna yorumlanır.

Rüyada Pis Bir Güğüm Görmek            

Rüyada pis bir güğüm görmek, rüya sahibinin, çok kötü, kendisi dahil hiç kimseyi sevmeyen ve gaddar biri olduğuna ve insanlara ve hayvanlara kötülük edip halka zarar verdiğine delalet eder.

Rüyada İbrik Görmek

Rüyada ibrik görmek, çalışılacak işlerde kazanılan paranın bereketli olduğuna ve eve bolluk getireceğine, kötü alışkanlıklardan ötürü tövbe edip Allah’a sığınmaya ve sağlıklı ve sıhhatli geçirilecek uzun bir ömre yorulur.

Rüyada Maşrapa Görmek

Rüyada maşrapa görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır beklediği becerikli, güzel ve çalışkan kısmetine kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Demir Maşrapa Görmek

Rüyada emir maşrapa görmek, iş hayatından ve sosyal hayattan sıyrılıp hayırlı bir kişiyle düğün yapmaya tabir olunur.

Rüyada Maşrapadaki Suyu Dökmek

Rüyada maşrapadaki suyu döken kişinin, uzun zamandır birlikte olduğu nişanlısından ayrılacağına yorulur.

Rüyada Maşrapanın Yere Düşmesi

Rüyada maşrapanın yere düşmesi, eşler arasında yaşanacak tartışmaların büyümesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!