RuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül ağacı görmek, kadri ve gönlü yüce, alçak gönüllü, paylaşmayı bilen ve hayır işleri yapan bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin herkes tarafından sevilen, saygı ve hürmet gören bir kişi olduğu, Allah’a yakın olmak için kutsal işler yaptığı, hayır işlerine dünya işlerinden daha fazla önem verdiği tabir edilmektedir.

Rüyada Gül Ağacı Budamak

Rüyada gül ağacı budamak ya da gül ağacı kesmek hayırlara alamet değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kapanacağı, başarılarının engelleneceği, gülen yüzünün asılacağı ve moralinin bozulacağı günlere delalet eder

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek de gül ağacı görmek kadar makbul ve hayırlıdır. Rüya sahibinin herkesin acısına ilaç olmaya çalışan, yanında yaşanan haksızlıklara karşı duran, insan ya da hayvan demeden her cana yardım etmeyi Allah’a hizmet olarak görecek kadar inançlı ve olgun olan bir kimse olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak, rüya sahibinin dini bütün kimse olduğu ve hak yolunda güzel ve hayırlı işler yaptığı anlamına gelir. Rüya sahibi, Allah katında gerçek bir mümin olabilmenin tüm gereklerini yerine getiriyor hiçbir şartta ve koşulda sünneti terk etmiyor demektir.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyasında gül kokladığını gören kişinin, umut kestiği ve tamamen gözden çıkardığı fakat içine dert olan bir işinden yana yüzünün güleceği ve işin bir anda olumlu gelişmeler göstereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gül Koparmak

Rüyada gül kopardığını görmek hiç de iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin başına bazı belaların ve musibetlerin geleceğine, hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına işaret eder. Bu rüya, mutsuz ve huzursuz geçecek günlere tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,