RuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Almak

Rüyada gül almak, kadın olsun erkek olsun herkes için hayırdır. Gül alan kimse sürekli bir sevince ulaşır. Ömrü bereketli olur ve rızkı sürekli olur. Gül alan kişi beklemediği yerlerden sevinçli haberler alır. Ummadığı mutluluklara kavuşur. Gül alan kişiye aldığı güldeki güzellik miktarınca nimet ulaşır.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak da almak kadar iyidir. Gül toplayan kişi sağlıklı olur ve hastalıklarına şifa bulur. Yine rahatlık, esenlik ve uzun ömre işaret etmektedir. Rüyasında gül toplayanın rızkı geniş, ömrü bereketli olur.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül koklayan kişi istediği gibi birisi ile evlenir. Bu rüya genellikle gönül işlerine işarettir. Evlenmek isteyen kimse rüyasında gül koklarsa karşısına hayırlı bir kısmet çıkar.

Rüyada Solmuş Gül Görmek

Rüyada solmuş gül gören uzun bir yolculuğa çıkar. Yine bazen bu tarz rüyalar ayrılığa da delalet olabilir. Rüyada solan gülün tekrar açması küçük bir ayrılıktan sonra kavuşmaktır.

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek çoğu kere hayırdır ve iyidir. Rüyada gül gören uzak bir yakınından haber alır. Gönül ilişkilerinde hayırlı kısmetler çıkar. Bekâr bir kız için gül evliliktir. Erkek rüyasında gül görse işinde yükseleceğine işarettir.

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada görülen gül dalı sıkıntıdan sonra gelen ferahlığa ve rahatlığa işarettir. Gül dalında gül gören kişi bir mutluluğa kavuşur.

Rüyada Farklı Renkte Gül Görmek

Gül genellikle görüldüğü renge göre yorumlanır. Dalında kırmızı gül neşe, sevinç ve arzuların yerine gelmesidir. Dalında sarı gül gören, hastalanır veya kötü bir söz işitir. Beyaz gül oldukça hayırlıdır. Beyaz gül gören kişi işinde yükselir, ummadığı menfaatlere erişir, mutlu olur ve nimetlere kavuşur. Bekâr kişi beyaz gül görse evlenir

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gül Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. elif (24 Kasım 2014 saat: 17:06)

    Rüyamda anneannemlerdeyiz orada eski okul arkadaşımı görüyorum sanırsam bana bi gül buketi verdi en üstte siyah onun altında kırmızı ve en altta beyaz güllerle çevriliydi ama üsteki siyah gül bir taneydi ben bazı güllerin yapraklarini koparmaya başladım mevsim yine sonbahardı etrafımdaki çoğu renk kızıla yakındı ağaçlar yapraklar falan.sonra motorla evime döndüm tabir ederseniz sevinirim

  2. deniz (21 Kasım 2014 saat: 05:46)

    Hayırlı günler. rüyamda dedem bana kısa saplı rengi karmaşık ama çok güzel bi gül verdi onu kokladım çok güzeldi buarada dedem ölü değil ama çok fazla görüşmüyoruz anneannemi kaybettik oda hemen başka biriyle evlendi diye dargındık ama barıştık acaba yeni eşiyle mutlu değilmi yada ben peygamberimiz i s.a.v görmeyi çok istemiştim gül de onu simgeliyor acaba bi işaretmi. Bu neye delalet.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,