RuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Dikmek

Rüyada gül dikmek, bir adakta bulunmak, bir isteğin olması için Allah’a yalvarmak demektir. Kişinin gece gündüz dua ettiğini, yuva kurmak istediğini ve sevdiği kişiyle kavuşmak için gün saydığını işaret eder. Gül dikmek şu an isteklerin yerine gelmeyeceğini ancak çok uzun olmayan vadede rüya sahibinin tüm hayatını baştan sonra değiştirip güzelleştirecek gelişmelerin yaşanacağını, adağının gerçek olacağını ve dualarının kabul olmasıyla sevinç gözyaşı dökeceğini işaret eder. Yaşanan tatsız ve kederli olayların son bulacağına, kişi hastaysa şifa bularak rahatlayacağına yorumlandığı gibi, evlat sahibi olunacağının müjdesini de verir. Açılacak hayır kapılarının, yeni bir döneme girileceğinin ve gelecek iyi haberlerin de delaleti olan rüya, her anlamda hayırlı gelişmelerin tabiridir. Gül diken kişinin tatlı dilli, kişiye hürmette, saygıda kusur etmeyen bir eşi olur.

Rüyada Gül Almak

Yapılan her türlü iyiliğin karşılığını fazlasıyla görmek ve hatırı sayılan biri olmak demektir. Küskünlüklerin giderileceği bir döneme girildiğini bildiren rüya, kişinin kalbini kırdığı veya istemeden üzdüğü birinin gönlünü almak için yollar arayacağını, bu kimseyle görüşüp bir an önce bu tatsızlığa son vereceğini delalet eder. Bir yanlış anlaşılmanın giderileceğini ve rüya sahibinin kendini aklayacağını bildirir.

Rüyada Gül Fidesi Görmek

Yeni bir aşkın, gönül işlerinde mutluluğu yakalamanın ifadesi olan rüya, bekarlar için hayırlı, gönüllerine uygun kısmetler anlamına gelir. Yakalanacak büyük fırsatlara, aile kurmaya ve girişilen her türlü işten kazançla ayrılmaya yorumlanan rüya, kişinin görsel açıdan herkesi etkileyeceği bir döneme gireceğini ve alacağı iltifatlarla moralinin yükseleceğini, öz güvenini tazeleyerek işine daha şevkle sarılacağını da tabir eder.

Rüyada Gül Dikmenin Psikolojik Yorumu

Moral ve motivasyon anlamında çok iyi hissedilen bir dönem geçirildiğini ve engeller karşısında pes etmeden yola devam edildiğini işaret eder. Kişinin kendini güçlü ve kararlı biri haline getirdiğini, bu durumun öz güvenini yükselttiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!