RuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek güzel şeylere yorumlanır. Rüyada görülen gül yıllardır uzakta olan ve haber alınamayan bir kişiden haber almak ya da onunla bir araya gelmek anlamına gelir. Aynı zamanda güzel ahlaklı, ağır başlı ve efendi bir adama delalet eder. Bekâr bir kız eğer henüz tomurcuk olan bir gülü koparırsa bu o kız için nikâh anlamına gelir. Bir erkek, rüyasında bahçesinde güller olan bir evi olduğunu görürse bu o kişinin mesleğinde çok başarılı olacağına ve en üst makama kadar çıkacağına delalet eder. Rüyada daha tomurcuk olan gülü görmek, bebek bekleyen bir kadın için iyi değildir. Bu rüya kadının bebeğini kaybedeceği anlamına gelir. Rüyada görülen gül kimi zamanda şansın ya da fırsatın kişinin ayağına kadar gelmişken kaçırılmasına yorulur.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak rüya sahibi için çok iyidir. Çünkü gül toplamak esenliğe, afiyette olmaya, ağız tadına, mutluluğa, huzura ve uzun bir ömre delalet eder. Ayrıca kişinin rızkının da hiç eksik olmayacağı anlamına gelir. Rüyada gül topladığını gören kişi aslında rızkını topluyor demektir.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül kokladığını görmek hayırlı olacak gönül işine işaret eder. Rüyasında gül kokladığını gören rüya sahibi, hayırlı bir kısmetle karşılaşacak ve güzel bir gönül ilişkisine adım atacak demektir.

Rüyada Solmuş Gül Görmek

Rüyada solmuş gül görmek uzak yola, uzun mesafeye, soğukluğa ya da ayrılığa delalet eder. Rüyada solmuş güller gören kişinin rüyası gönül bağı olan biriyle arasındaki uzaklaşmaya ya da ayrılığa işaret eder.

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül ağacı görmek, bir üzüntünün ya da sıkıntının hemen arkasından yaşanacak olan sevince delalet eder.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak kazanca, kısmete, rızka ve mala delalet ederken aynı zamanda mutluluk anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gül Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hanife (15 Nisan 2015 saat: 19:20)

    Rüyamda agladgımı sonra banaseslenen bir adamın yanına gittim ve onun yanında bir kadın ve yerde kaderin yazdığı notlar üstünde kuş gül gibi şeyler vardı bana uç hakın var bunlardan seçeceksin bende seçtim oda okudu nu rüya ne anlamı var.

  2. gül (24 Şubat 2015 saat: 11:06)

    Bugun ruyamda cok farkli seyler gordum. Siyah bir inegi siyah yavru domuzlar yiyordu. İkincisi birisi bana gül buketi veriyor bizim evin bahcesinde duruyo sonradan ogreniyorum ki olen birinin mezarina goturmusler. Ben cok agliyorum gullerimi goturduler diye. Sinirleniyorum gullerimi almaya gidiyorum. Gittigim zaman hava aydinlik mezarligi sora sora buluyorum mezarligin onunde durdugumda hava kararmis aksam olmus korkuyorum giremiyorum sabah gelirim diye eve gidiyorum.

  3. ramazan (04 Ekim 2014 saat: 03:53)

    Rüyamda Bediüzzaaman Saidi Nursi Efendi ile birlikteydim. Bediüzzaman Said Nursi Efendi henüz açılmamış bir gül goncasının (veya gül goncalarının) yanında oturmuş onu seyrediyordu. Bende yanına gidip ‘Bende bakabilir miyim?’ diye sordum. Bediüzzaman Said Nursi Efendi de bana ‘Git burdan’, git başımdan diye cevap verdi…Sonra ben yanından uzaklaştım.Sonrasını hatırlamıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,