RuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek güzel şeylere yorumlanır. Rüyada görülen gül yıllardır uzakta olan ve haber alınamayan bir kişiden haber almak ya da onunla bir araya gelmek anlamına gelir. Aynı zamanda güzel ahlaklı, ağır başlı ve efendi bir adama delalet eder. Bekâr bir kız eğer henüz tomurcuk olan bir gülü koparırsa bu o kız için nikâh anlamına gelir. Bir erkek, rüyasında bahçesinde güller olan bir evi olduğunu görürse bu o kişinin mesleğinde çok başarılı olacağına ve en üst makama kadar çıkacağına delalet eder. Rüyada daha tomurcuk olan gülü görmek, bebek bekleyen bir kadın için iyi değildir. Bu rüya kadının bebeğini kaybedeceği anlamına gelir. Rüyada görülen gül kimi zamanda şansın ya da fırsatın kişinin ayağına kadar gelmişken kaçırılmasına yorulur.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak rüya sahibi için çok iyidir. Çünkü gül toplamak esenliğe, afiyette olmaya, ağız tadına, mutluluğa, huzura ve uzun bir ömre delalet eder. Ayrıca kişinin rızkının da hiç eksik olmayacağı anlamına gelir. Rüyada gül topladığını gören kişi aslında rızkını topluyor demektir.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül kokladığını görmek hayırlı olacak gönül işine işaret eder. Rüyasında gül kokladığını gören rüya sahibi, hayırlı bir kısmetle karşılaşacak ve güzel bir gönül ilişkisine adım atacak demektir.

Rüyada Solmuş Gül Görmek

Rüyada solmuş gül görmek uzak yola, uzun mesafeye, soğukluğa ya da ayrılığa delalet eder. Rüyada solmuş güller gören kişinin rüyası gönül bağı olan biriyle arasındaki uzaklaşmaya ya da ayrılığa işaret eder.

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül ağacı görmek, bir üzüntünün ya da sıkıntının hemen arkasından yaşanacak olan sevince delalet eder.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak kazanca, kısmete, rızka ve mala delalet ederken aynı zamanda mutluluk anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,