RuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Kurusu Rengi Görmek

Rüyada gül kurusu rengi görmek, maneviyata dair yorumlanmalıdır ve kişinin bugünlerde kendi içine dönük yaşadığını, hayatındaki bazı çelişkileri, anlamsızlıkları ortadan kaldırmak, kendisinin ve yakın çevresinin de onayını alacağı, tatmin duygusu yaşayacağı işler yapmanın peşine düşeceğini bildirir. Farklı yorumlara neden olan rüya, kırık bir gönül hikayesinin de habercisidir ve yaşanılan ilişkilerin kişinin duygularını doyuramadığını, eksik kalacağını ve tamamlanmayacağını ifade eder. Evlilik niyetiyle yola çıkan kimselerde bazı hayal kırıklıkları neticesinde hasıl olacak üzüntüyü de bildirir. Duygusal yaklaşımların bu dönemde işleri yavaşlatacağını ve istenen verimin alınmasında zorluklar çıkacağını, rüya sahibinin mantığını ön plana çıkarmakta zorlanmasından ötürü çelişkiler yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Gül Kurusu Rengi Elbise Giymek

Bekar bir bayan için geç yaşa kadar aile kuramayacağı, evlilik fikrinden uzun süre uzak kalacağı ve yalnızlık çekeceği şeklinde yorumlanırken, bekar erkekler için platonik bir aşka kapılarak gönül kapılarını tüm kısmetlerine kapatacaklarını ve bu yüzden ömürlerini yalnız geçireceklerini ifade eder. Yaşlı bir kadının gül kurusu elbisen giymesi eşinin kendisinden önce vefat edeceğine veya hastalanacağına, evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına işarettir. Duygusal anlamda ve manevi açıdan eksiklikler yaşanacağı için kişinin kendisini üzgün hissettiğine de alamettir.

Rüyada Gül Kurusu Rengi Eşya Görmek

Görülen eşyanın niteliğine göre yorumlanmalıdır. Gül kurusu koltuklar ev içinde ayrı fikirlerin hüküm sürdüğüne, sık sık görüş ayrılıkları nedeniyle ev içinde huzursuzluklar yaşandığına alamettir. Gül kurusu perde görmek özel hayattaki bazı problemleri içine atan rüya sahibinin rahatsızlanacağını, gizli gizli döktüğü gözyaşları nedeniyle etrafındaki insanları da üzeceğini bildirir.

Rüyada Gül Kurusu Rengi Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal açıdan yaşanan bir belirsizliğin, sürdürülen bir ilişkiyi geleceğe taşıyamamanın kişide yarattığı üzüntünün ifadesidir ve genellikle karşılık bulmayan bir aşkın rüya sahibini çıkmazlara sürüklediğinin sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: