RuyaTabirleri.com

Rüyada Gülen Bebek Görmek

Rüyada gülen bebek görmek, genel olarak hak ettiğiniz güce ve kuvvete kavuşacağınıza, yararlı ve hayırlı işler yapacağınıza, yaptığınız işlerden kazanacağınız sevaba işarettir. Rüyada gülen erkek bebek görmek, alınacak güzel bir habere,  gülen kız bebek, alınacak üzüntülü habere, gülen çirkin bir bebek duyulacak kötü dedikodulara ve tatsız haberlere yorulmaktadır. Aynı zamanda rüyada gülen bebek görmek masumiyete ve yaklaşan hayırlı kısmetlere de alamet etmektedir.

 Rüyada Gülen Çocuk Görmek

Rüyada gülen çocuk görmek, genel anlamıyla zenginliğe, mutluluğa ve uzaklardan gelecek olan müjdeli habere delalet eder. Rüyada erkek çocuğunu gülerken görmeniz, temiz ve hayırlı haber, gülen kız çocuğunu görmeniz ise can sıkıcı ve üzüntülü haber olarak yorumlanmaktadır. Bazı rüya alimleri ise rüyada gülen çocuğun masumiyeti temsil ettiğini, iş çevrenizde ve arkadaş çevrenizde birçok yeni arkadaşlıklar edineceğinizi, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınıza yorumlarlar.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, aile ilişkilerinizde ve ikili ilişkilerinizde erişeceğiniz mutluluğa, sevince ve yeni alınacak sevindirici haberlere delalet eder. Sahip olacağınız malların ve hayırlı olacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına da işarettir. Rüyasında ağlayan bebeği susturmaya çalışan kişi, işi ile ilgili olumlu gelişmeler yaşar. Aynı zamanda bu gelişmeler için rüya sahibinin mücadele rakipleri ile içine gireceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüyada oyuncak bebek görmek, kalabalık ve eğlenceli bir topluluğa davet edileceğinize, davet edildiğiniz yerde çok eğleneceğinize ve yeni insanlarla tanışıp çevrenizi genişletebileceğinize delalet eder. Aşk hayatınız ile ilgili olumlu gelişmelere de tabir edilen rüya, erkekler için temiz ve namuslu bir kadına, kadınlar için dini bütün, inancı güçlü ve hayırlı bir erkek talibinin olacağına işarettir. Bazı rüya tabircileri rüyada görülen oyuncak bebeğin, sağlıklı ve sıhhatli bir bebeğin habercisi olduğuna yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Gülen Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayshe (25 Mayıs 2016 saat: 20:22)

  Merhaba ben rüyada okulda hocamız derse girip bize ezan okutuyor du. İlk ben okudum eza nı ilk önce sesi güzel çıkmadı herkes bana güldü daha sonra gür bir sesle güzel şekilde okudum herkes beni tebrik etti herkes hayran kaldı okuduğum ezan bunun tabiri nedir acaba

 2. beyza (27 Ağustos 2015 saat: 22:27)

  Rüyamda anneannemlerdeydik. erkek kuzenim (1 yaşında) odada uyuyordu. Ben odaya girdim. Kapıyı kapatırken ses çıktı kuzenim uyandı. Annem ne yaptın? Diye biraz kızdı. Ben de “ben sallarım” dedim. Biraz salladım. Ağlıyordu sonra sustu. Gülmeye başladı. Ben de kaldırdım. Anlamı nedir

 3. sude (08 Temmuz 2015 saat: 18:31)

  Ben ruyamda oyuncak dukkanindaydim. Teyzem vardi annem vardi kardesim vardi bide teyzemin 1 yasindaki kizi vardi. Benim kardesim oyubcakcidan oyuncaklar aliyodu. Oyuncak robot almisti. Bide su tabancasi :D Neyse annem onun yanindaydi. Bende teyzemle 1 yasindaki kizinin yanindaydim. O kiziyla oyun oynuyoduk biz. Su tabancasiyla. Birbirimize su atip guluyoduk. Sonra benim su bitti teyzem su doldurdu bana. Su temizdi. Cesmeden akiyodu,duruydu berrakti. Sonra teyzemin kizi agzina su doldurdu ve fiskirtti. Gulduk falan boyle. Ruyami yorumlar misiniz lutfen?

 4. gamber (10 Şubat 2015 saat: 20:52)

  Merhaba ben rüyamda sihirli bir kadının bana zengin olmak için bahçeme dolu bir kaç şurup şişesi koyup onların güneşte kurumasını yahut yağmur Suyu ile dolup erimesini beklememi , o müddet dolunca da zengin olacağımı söylediğini gördüm
  Lütfen anlamını yorumlarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,