RuyaTabirleri.com

Rüyada Güler Yüz Görmek

Rüyada güler yüz görmek, hoşa giden bir yaşantı sürmenin, yakın gelecekte de kişi için işlerin yolunda gideceğinin ve ailesiyle beraber son derece mutlu bir hayat süreceğinin işaretidir. Gelir seviyesindeki düzenli artışın kişinin hayatında da standartları belirleyeceğine, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına alamettir. Rüya sahibinin rahat yaşamı sayesinde kendisine daha çok zaman ayırabileceğini, sevdikleri ile beraber geçireceği zamanların da ruhen kendisini besleyeceğini tabir eden rüya, ağız tadının yerinde olacağı, sağlıklı ve sorunlardan uzak, ferah bir dönemde olunduğuna delalettir. Bekarlar için, hem duygusal, hem de sosyal açıdan dengede olacakları, kendilerine her zaman destek verecek ve hoşgörüsü ile kişinin hayranlığını kazanacak olan eş adayı ile karşılaşma şansını da ifade eder.

Rüyada Güler Yüzlü Biriyle Tanışmak

İyi şansın kişinin yanında olacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, sağlık açısından zirvede olunmasına ve iş konusunda da hayal edilenin üstünde bir konuma yükselmeye işarettir. Arkasında sevdiklerinin ve özellikle anne ve babasının desteğini gören kişinin sırtının yere gelmeyeceğini, yanlış davranışlardan uzak, her zaman bilinçli şekilde adımlar atacağını ve işinde bir numara olmak için tüm gücüyle çalışacağının da alametidir.

Rüyada Güler Yüzlü İnsanlar Görmek

Rüya sahibinin kendisi de dahil olmak üzere, tüm ailesinin mutlulukla dolu geçireceği günlere, hiçbir kötü haber alınmayacağına ve gelişmelerin her zaman kişinin yüzünü güldüren, mutluluk veren ve içini ferahlatan haberlerle dolu olacağını alamet eder. Yaşamın tüm anlarında doygunluğa ulaşacak olmanın, maddi ve manevi olarak da kişiyi tatmin edecek zengin bir yaşam sürüleceğinin de ifadesidir.

Rüyada Güler Yüz Görmenin Psikolojik Yorumu

Pozitif düşünce gücüne olan inancı sembolize eder. Rüya sahibinin psişik güçlere olan eğilimine, hayattaki kötü olayların dahi fırsat olduğuna inanmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güler Yüz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melike (02 Ekim 2015 saat: 08:06)

    Komşu kızının nikahındaydık. Lunaparktan bozma açık alan bir yerdi. Yanında sevgilim olan bi genç vardı nikah memuru gelip bizi masaya aldı ve defter koydu önümüze. O sırada somebody to love adlı şarkı çalmaya başladı ve bende dönüp bu şarkıyı çok seviyorum bizim şarkımız olsun bu dedim. İmza attım deftere. Sonra en yakın arkadaşlarımdan birini etrafında bi sürü insanla kahkaha atarken diğer 2 kızarkadaşımın ona bakarak sinirlendiğini gördüm. Kızlara gidip nikaha geldiniz ne bu sinir dedim. Sonra toparlanırken elimde büyük kovayla taş taşımaya çalışıyodum. Babam ve komşumuz elimden almaya çalıştı ama onlara yok dedim. Çocukluk arkadaşımı çağırdım. Eve geldiğimizde bi hazırlık havası vardı va tam anneme yüzüğü gösterecekken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,