RuyaTabirleri.com

Rüyada Güller Görmek

Rüyada güller görmek, gönül hoşluğu içinde olmaya, özel hayattan yana yüz güldürecek gelişmelerle karşılaşmaya, mutluluğa, sevince, yeni başlangıçlara, samimi tekliflere ve gerçek duygulara alamet eder. Rüya sahibinin çok güzel günler geçireceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Güller Görmek

Rüyayı gören kişinin dileklerinin kabul olacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Rüyada Sarı Güller Görmek

Rüyada sarı güller görmek hem olumlu hem de olumsuz şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, sağlığının bozulacağına, bu nedenle rahatının da kalmayacağına ve mutsuzluktan yüzünün asılacağına alamet ederken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin karşısına yetenekleri ve zekâsı ile kendisini çok etkileyecek ve ona karşı özel duygular hissetmesine sebep olacak bir insanın çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Sarı Beyaz Güller Görmek

Rüyayı gören kişinin hane içinde büyük heyecan, sevinç ve mutluluk yaşatacak bir olay yaşanacağına ya da aileye böyle bir haber gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin sabırsızlanmasına neden olacak ve kendisine daha önce bilmediği duyguları yaşatacak bir gelişme olacak ve rüya sahibi de Allah’a kendisine bu duyguları yaşattığı için şükredecek demektir.

Rüyada Güller Almak

Rüyayı gören kişinin yeni bir iş teklifi alabileceğine ya da karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet tarafından kendisine ilanı aşk edilebileceğine delalet eder. Değişimle birlikte gelecek olan kalıcı mutluluğa ve hayırlı gelişmeler olacağına rivayet edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!