RuyaTabirleri.com

Rüyada Gülmek

Rüyada gülmek saflık ve cahillik olarak tabir edilir. Rüyasında gülen kişiler o kadar saftır ki bir işi yapmaya ehliyetleri yoktur ve bazı kişiler tarafından iş yapmamaları konusunda ortak kanılar söz konusudur. Bir kimse rüyada katıla katıla gülüyorsa eğer bu çok güzeldir, kişi için yepyeni başlangıçlar anlamına gelirken iş hayatında da olumlu gelişmelerin olacağına ve kişinin işinde bir hayli ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyasında katıla katıla gülen kişinin tüm işleri yolunda gidecek ve hayatı hep iyi olacak demektir. Rüyada bıyık altından, birini küçümser şekilde gülmek iyi değildir, sağlık sorunları yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kahkaha İle Gülmek

Rüyada kahkaha ile ağız dolusu gülmek, rüyada olduğu gibi iyi bir şey değildir. Kişinin üzülüp kederlenmesine ve hatta göz yaşı akıtacağı kadar etkileneceği bir olay yaşamasına delalet eder.

Rüyada Ölünün Gülmesi

Rüyada ölmüş birinin gülümsediğini ya da güldüğünü görmek bu ölünün ruhunun rahat ettiğinin ve mezarında huzur içinde yattığının işaretidir.

Rüyada Gülerek Uyanmak

Bir kişi sabah rüyasından gülerek uyanırsa eğer, o işte hayır vardır demek. Rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Gülümsemek

Rüyada sadece gülümsemek ya da tebessüm etmek kişinin alçak gönüllü olduğuna, iyi niyetler ve iyi düşünceler taşıdığına delalet eder.

Rüyada Şakaya Gülmek

Bir kişi rüyasında yapılan bir şakaya güldüğünü görüyorsa eğer, bu müjdeli ve mutlu haberler alacağına ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Bebeğin Gülmesi

Rüyada bir bebeğin güldüğünü görmek hayatın bu döneminde çok huzurlu, rahat geçeceğine, duyguların saflığına ve iyi niyete delalet eder. Hayatın bu döneminin dingin ve bir bebek saflığında geçeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: