RuyaTabirleri.com

Rüyada Gülsuyu Görmek

Rüyada gülsuyu görmek, şifaya ve kurtuluşa kavuşmaya, ağız tadı içinde yaşamaya, parlak bir geleceğe sahip olmaya alamet eder. Kişinin kendisi için hayırlı olacak, hayatına uğur ve mutluluk getirecek kişilerle karşılaşacağına ve onlarla bir ömür ayrılmadan yaşayacağına işaret eder. İlim, irfan sahibi olmaya, insanlara yol göstermeye, akıl ve öğüt vermeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin insanlardan alacağı hayır duası sayesinde huzur içinde olacağına ve bunun her şeye değeceğine işaret eder.

Rüyada Gülsuyu Koklamak

Rüyada gülsuyu koklamak, rüya sahibinin korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gideceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine böylece hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına işaret eder. Bu durum kişinin her işten karlı çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gülsuyu Sürmek

Rüyada gülsuyu sürdüğünün gören kişi, büyük hayır duaları alacak demektir. Kişinin yapacağı makbul ve hayırlı bir iş sayesinde bazı kişilerin solmuş olan yüzünün gülmesine vesile olacağına ve onların da kendisine ömür boyu şükran duyacaklarına ve iyi dileklerde bulunacaklarına işaret eder.

Rüyada Gülsuyu Dökmek

Rüyada gülsuyu dökmek, güzel işlere aracılık etmeye, anne babanın kıymetini bilip, onların geçimini sağlamaya ve bu sayede onların kendisinden razı gelmesine, mümkün olduğunca insanlara el uzatmaya ve iyi niyetli olmaya tabir edilir.

Rüyada Gülsuyu Almak

Rüyada gülsuyu almak, rüyayı gören kişinin şüphelerinden ve endişelerinden arınacağı içinin ve kafasının rahat edeceği ve de içinde taşıdığı kuşkunun verdiği yükten kurtulacağı ve hafifleyeceği anlamına gelir.

Rüyada Gülsuyu İçmek

Rüyada gülsuyu içmek, rüya sahibinin geçmişte yaptığı yanlışları tekrarlamayacağına, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine,  ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!