RuyaTabirleri.com

Rüyada Gülümsemek

Rüyada gülümsemek, iş hayatında çok büyük çalışmalar ve çok başarılı projeler gerçekleştiren rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde yapacağı hayırlı bir evlilikten bir erkek evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Gülümsediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında ok zor zamanlar geçireceğine, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına ve çok büyük bir rızka sahip olacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yakın bir zamanda bir erkek bebek sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada Ölünün Gülümsemesi

Rüyada görülen kişinin gözünün açık gitmediğine, öteki tarafta huzur içinde olduğuna ve hiçbir şekilde kabir azabı çekmediğine delalet eder.

Rüyada Sevdiğinin Gülümsemesi

Birlikte çok mutlu ve huzur içinde bir hayat sürüleceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine ve evliliğin yegane meyvesi olan bir bebeğe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Gülümseyen Birini Görmek

Rüya sahibinin iyi biri olmasından ötürü yardıma muhtaç olan birçok kişiye yardımcı olacağına, çok büyük destek vereceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine ve hastaya ilaç temin edeceğine tabir edilir. Ayrıca, bu yaptıkları sayesinde etrafındaki insanlar tarafından çok sevildiğine, insanları mutlu ettiği için onlar tarafından her zaman el üstünde tutulup çok destek göreceğine ve çok büyük hayır duaları alacağına rivayet eder

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gülümsemek İle İlgili Rüyalar;

  1. ilknur (20 Nisan 2014 saat: 15:34)

    Trafik polisi değildim fakat trafik polisinin görevlerini yapıyordum .Trafikte kuruk oluşmutu ve ben trafiğe yön veriyordum(sen geç sen dur gibi ).bir otomobil vardı trafikte.arızalanmıştı ben de araç sahibine eğer arzu ederlerse kendilerine bir tamirci çağırabileceğimi söyledim fakat araç sahibi teklifimi reddetti. daha sonra ben düz bir yolda ilerlemeye başladım.içim çok daralmıştı.içim çok sıkkıntı ama bunu belli etmemeye çalışıyordum trafikte de yolda yürürkende insanlarla konuşuyordum ve çok güleryüzlüydüm.yolda yürürken kendi kendime gülümsüyordum.daha sonra içimin daralmasını gidermek için denize gitmek istiyordumm.sonra bir baktım ki yolun sonu denize açıldı ama sahilde değildim kıyı gibi bir yerdeydim.denizi görünce şaşırdım aaa deniz derinmiş dedim.sonra eğildim elimle deniz suyunu elime aldım taşa döktüm denizin suyuyla kendimce oynadım orada gerçek dünyada tanımadığım ama rüyada tanıdığım birilerini gördüm onlarla konuşuyordum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,