RuyaTabirleri.com

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek, çeşitli şekillerde tabir edilebilir. İbadeti yerine getirmeye ve müjdeli haber almak sureti ile tanımadık ama eşsiz duygular yaşamaya delalet eder. Gümüş para yeni ve parlaksa rüyayı gören kişinin anlayışlı, tatlı dilli ve hoş sohbet olması sayesinde herkesin gönlünü kazanmayı başardığına işaret eder. Eğer gümüş para eski ve siyahsa o halde bu tatsızlık yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek ağırlık, sıkıntı, sorun ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında bazı problemlerin yaşanacağı, canının sıkılacağı, bazı kişilerle arasının açılacağı anlamına gelir. Kişi, moralinin bozulmasına neden olacak sözler duyacak ve bunu kendine dert edecek demektir.

Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada sahte para görmek, rüyayı gören kişinin ağzının tadını kaçıracak olaylar yaşayacağına işaret eder. Kişi yakın çevresindeki bazı kimselerle büyük anlaşmazlıklara düşecektir diye yorumlanır. Ağır ve kötü lafların edilmesi nedeni ile bir kişi ile geri dönüşü olmayan bir ayrılığın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin eline geçecek bir variyete delalet eder.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek, alın terine, helal lokmaya, makbul olan mala ve kişinin sermayesine alamet eder. Garanti olacak ve ömrü boyu gelecek olan kazanç ile değerlendirilir.

Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, yeni insanlarla tanışmaya, yeni yerler görmeye, bazen de problemler ve çözümsüzlükler içinde kalmaya delalet eder.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, maddi anlamda güç kazanmak, borçları ödeme kolaylığına kavuşmak, alım gücüne sahip olmak anlamına gelir. Kişinin daha rahat ve daha konforlu bir hayata kavuşacağı ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!