RuyaTabirleri.com

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada gümüş yüzük takmak, hayatınızda atılacağınız hemen hemen her işte başarılı olup, çok para kazanmaya tabir edilir. Rüyada görülen gümüş rahat yaşanacak bir hayatı müjdeler. Gümüş yüzük mutluluğun, güzel haberlerin ve hayırlı bir kısmetin de habercisidir. Aynı zamanda rüyada parlak gümüş yüzük takmak, doğru ve müjdeli bir haber alacağınıza, paslı gümüş yüzük takmak, duyulacak yanlış ve üzücü habere işarettir.

Rüyada Gümüş Yüzük Bulmak

Rüyada gümüş yüzük bulmak, erkek için iş hayatında makama, kazanılacak ün ile birlikte yükselecek pozisyona delalet eder. Bekar kadın için gümüş yüzük bulmak, dini bütün bir erkekle tanışıp evlenmeye, evli kadınlar içinse, hayırlı bir evlat sahibi olmaya işarettir. Aynı zamanda hem kadın hem de erkek için evinde mutluluğa, zenginliğe ve berekete de alamet etmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Almak

Alınacak olan helal mala ve ilme nail olmaya işarettir. Rüyada kuyumcudan alınan gümüş yüzük, kişinin hayatı boyunca güvenli bir şekilde yaşayacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına delalettir.

Rüyada Demir Yüzük Takmak

Rüyada demir yüzük takmak rüya sahibinin güç ve kuvvet kazanacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, çevresinde ise kazanılacak olan itibara delalet eder. Aynı zamanda rüyada demir yüzük, gelecek olan temiz ve iyi haberlere de yorulmaktadır. Zorluk ve meşakkatten sonra kazanılacak hayır olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Kaybetmek

Rüyada gümüş yüzük kaybetmek hiç ummadığınız ve sevmediğiniz bir kişiden menfaat elde edeceğinize tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada kaybedilen gümüş yüzük, yaşanacak hayal kırıklığı ve ayrılığın da habercisi olabilmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı yaşadığı güvensizliğin ve tatminsizliğin de işaretidir. Rüyada kaybettiğiniz yüzüğünüzü bulmanız, yakın bir zamanda size kalacak olan büyük bir para ya da büyük bir mirasa da işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Hulya (02 Mayıs 2016 saat: 21:26)

  Ruyamda annemlerin evindeyim.kapi caliyor aciyorum.karsima cok uzun boylu ve cok iri sakalli bi adam cikiyo.zorla iceri giriyor.ben kosup annemle babama haber veriyorum.adam spreyle annemi babami bayiltmaya calisiyo.daha sonra ben elimdeki dolu caydanligi adama vurup bayiltiyorum sonrasinda babama dolu caydanligi dokuyuorum

 2. eda (16 Şubat 2016 saat: 10:14)

  rüyamda bana gümüş yüzük takıyorlardı bende onlara diyorum ki sağ parmağıma takmayın sıkıyor ve sonra onu diğer sol parmağımı taktılar ama takan kim bilmiyorum sonra ben diğer elime takılınca hiç çıkartmamak suretiyle takıp çıkarmak istemedim

 3. Metanet (23 Ocak 2016 saat: 20:03)

  Selam.bir rüya gördüm.bu rüya mene huzur verir aslında.ama isterdim bu rüyayı menim için yorumlardınız..Sevdiğim kişi parmağında gümüş yüzük var ve o yüzüyü parmağında çıkardıb ayna karşısına koyur men alıb kendi parmağıma takıram…bu ne anlama gelir..lütfen yorumlarsınız sevinirim

 4. Metanet (23 Ocak 2016 saat: 20:01)

  Selam.bir rüya gördüm.bu rüya mene huzur verir aslında.ama isterdim bu rüyayı menim için yorumlardınız..Sevdiğim kişi parmağında gümüş yüzük var ve o yüzüyü parmağında çıkardıb ayna karşısına koyur men alıb kendi parmağıma takıram…bu ne anlama gelir..

 5. gülbeyaz (06 Ocak 2016 saat: 22:10)

  ruyamda annem ile babam evleniyordu.babaannem anneme gümüş yüzük babama altin yüzük takıyordu dedemm yuzuklerın arasındakı ipi kesti.düğün için kesilecek hem koyun hem buyuk bas hayvan ınek vardı ineği kesen adammmm koyunu kesmıyoordu babamla koyunu kesmek için insann aramaya gittik arabada bıyer kırıktı babam uzgun bır sekılde bana işte buarba kırılıncaa bıda tamır ettremıyoruzzz sen bnu bır beledıyeyle görüşsene diyordu yorumlarmısınz….

 6. candan (15 Ekim 2015 saat: 10:03)

  Merhabalar bnde karışık bir rüya gördüm ama merak ediyorum doğrusu rahmetli annannem gördüm ama anannem yasiyorum ama doktorlar vücut fonksiyonlarının tamamen bittiğini ve öleceğini söylüyor onumezarlık getiriyoruz yanında bir tek ben varım eli kolu takı vat hep bnde parmağında Ukitake yüzük var birii altın biri gümüş gümüş biraz solmuş böyle tektaş modeli yüzüğü çıkarıp Sol parmağima takıyorum sonra anannem annemle konuşuyorum annem takıları cikartcagni soyluyo annannem de sitemice birsekikde iyi çıkarına satın dio sonra toprağa gömülü gördüm ama anannem canmm hala gözleri açiktı anannem vefatı tam 11ay oldu ilk kez de ona dair bir rüya gordum doğrusu çok merak ediyorum üzülüyorum hiç rüyama gelmiyor die

 7. Nesem (22 Nisan 2015 saat: 10:28)

  merhaba benim ruyam biraz karisik ama merak ediyorum. Ruyamda uc yil evel ayrildigim
  Ve pesimi yeni yeni birakan eski sevgilimi gordum. Ailemle tanisiyodu ve goruseceklerdi bize yemege gelecekmis, bende ondan kaciyodum saklaniyodum balkona diger odalara. Sonra siyah sacli bi tanidigim
  Kadin beni gordu ve yardim istiyodum ondan. O sirada suanki sevgilim biraz tartismaliyiz, bana elinde gumus tac yuzugumle geliyodu bende takiyodum. Kabnettigim yuzugumdu ve bana veriyodu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,