RuyaTabirleri.com

Rüyada Gün Batımı Görmek

Rüyada gün batımı görmek, yaşlı kimseler için ömürlerinin sonuna geldiklerinin ve çok uzun olmayan bir gelecekte vefat edeceklerinin işaretidir. Huzur içinde yaşamak ve uzun bir ömrü tamamlamak anlamına gelen rüya bitişleri simgeler. Ayrılıklara vurgu yapan rüya, eşlerin boşanmalarla sonlanacak geçimsizliklerine, kişilerin tek başlarına hayatlarına devam edeceklerine ve iş açısından da başvurulan yerlerden henüz olumlu sonuçlar alınmayacağına, kişinin bir süre daha sabırla beklemesi gerektiğine işaret eder. İslami açıdan da çekilen her zorluğun ardından güzel bir haber geleceğini ve kişinin içinde bulunduğu zorluğa göğüs germesinin mükafatını da kısa süre sonra alacağına alamet eder. Bu rüya inancından sapmadan yaşamın getirdiklerini minnet içinde kabul etmek gerektiğinin de alametidir.

Rüyada Gün Batımını Seyretmek

Başa gelen her şeye büyük bir şükran duygusu ile karşılık veren rüya sahibinin güçlü bir manevi dünyaya sahip olduğunu, gücünü bakış açısından aldığını ve pozitif düşünce şeklinden ötürü pek çok kimsenin kıskanç duygularına maruz kaldığını işaret eder. Bu rüya kişinin tüm enerjisini dağınık kullanması neticesinde elde etmesi gereken başarıya bir türlü ulaşamadığını, tek bir alana konsantre olması gerektiğini de işaret eder. Karar aşamasına gelinmiş bir ilişki ya da iş yaşantısına da delalet eder.

Rüyada Gün Batımı Resmi Yapmak

Özellikle sıkıntı içinde yaşayan veya dar gelirli bir hayat süren kişilerin her şekilde kendilerini mutlu hissedebilecekleri bir hayat sürmelerine ve ellerindeki ile iyi hissetmek için çaba gösterdiklerine, yaşama sevinçlerini hiçbir şekilde azaltmadan yaşamaya çalıştıklarına işaret eden rüya, sonunda hak edilen mutluluğa kavuşulacağını, iyi niyetli yaşayan rüya sahibinin mükafatını hem bu dünyada, hem de ahirette alacağını bildirir.

Rüyada Gün Batımı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bunalıma yatkın kimselerin heyecanını yitiren bir yaşamı sürdürdüklerine inandıklarını ve her güne enerjisiz, bitkin ve yorgun şekilde başlayıp, umutsuz bir şekilde sonlandırdıklarının sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gün Batımı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. emre solak (01 Ağustos 2016 saat: 07:21)

    Rüyamda araçla yolculuk yaparken nasıl oluyorsa trafik sıkışıyor ve bende az ileride çok güzel duran bi ağacı seyrederken arkasında guneş batışıyla bir kızıllık görüyorum ve bulutlarda parça parça irili ufaklı o noktaya toplanmışlar. Manzaraları kaçırmamaya çalışırım hemen telefonumu çıkarıp fotoğraf çekmeye başlıyorum ama hep önüme birileri geçiyo derken baya uğraştım fotoğrafı yakalayabilmek için.

  2. Gülce (28 Şubat 2016 saat: 13:35)

    Rüyamda eski bir arabayla arkadaşlarımla kayak merkezi gibi çok ama çok karlı bir yere gidiyoruz arabanın bir süre sonra benzini bitiyor ve biz yürüyerek devam ediyoruz yürüyerek giderken gün batımını da izliyoruz daha sonra ilerleye ilerleye bir suru insanın olduğu yere geliyoruz orada benim eski yeni tüm arkadaşlarım var ama birkaçı bir sure sonra kayak yapmak adına gidiyorlar bende tek başıma yürüyerek kalacağımız yere doğru gidiyorum.

  3. Elif (15 Aralık 2015 saat: 11:08)

    Ruyamda eskiden okudugum universitedeyim ve yeni bir cafe acilmis orda oturuyorum ama konumu tepelerin ustunde ve karsida da bir tepe var cam agaclariyla bezenmis orayi seyrediyorum buyuk bir keyifle sonra gun batimini izliyoruz ama hic bu kadar guzel gun batimi gormedim. Buarada sesli kahkahalarla guluyoruz kendi masamdaki arkadaslarimla. Yan masada yine sesli gulen bir grup var bizden rahatsiz olduklarini soyluyolar bana

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,