RuyaTabirleri.com

Rüyada Gün Görmek

Rüyada gün görmek, genellikle iyi hayat koşullarına sahip olmaya, şan ve şöhret dolu, her istenilene kavuşulan bir hayat sürmeye, kişinin özellikle para konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden yaşayacağına ve ailesini de rahat ettireceğine alamet eder. Gün görmek uzun ömürle de tabir olunur ki bu rüyayı orta yaşın üstündeki kişiler görürlerse, hastalıktan uzak bir hayatları olur ve çok uzun yaşarlar. Genç kişilerin bu rüyayı görmeleri ise geleceklerinin tahmin dahi edemeyecekleri kadar güzel ve parlak olacağını, her türlü başarının, şansın kişinin yanında olacağını bildirir. İyi ve güzel insanlarla tanışmak, arkadaşlık etmek ve sosyal ortamlarda her zaman aranılan, çok sevilen ve takdir edilen biri haline gelmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Gün Işığı Görmek

Hapis ya da esaret hayatı yaşayan kişilerin kısa zaman sonra özgürlüklerine kavuşacaklarına alamet olan rüya, genellikle iyi bir haberle beraber sevdiklerine ve özgür hayatlarına kavuşmak anlamına gelir. Müjde dolu bir haber sonucunda sevinen rüya sahibinin, geçmişte yaptığı hatalardan aldığı dersler sonucunda geleceğini çok daha farklı bir şekilde inşa edeceğini, alacağı tüm kararların geçmişe göre çok daha iyi ve güzel olacağına, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Gün Yapmak

Eğlenceli zamanlar geçiren rüya sahibinin rahatlığa ve konfora olan düşkünlüğünün yanı sıra lükse olan düşkünlüğünün de artış göstereceğine, bu durumun kişinin aile hayatında bazı problemlere sebep olacağına, maddi konulardaki sorumsuz hareketleri yüzünden ailesinden ve yakın çevresinden eleştiri alacağına işaret eder. Sadece bugünü yaşamak isterken geleceğe yönelik yanlış adımlar atıldığının ve ilerde maddi zorluklarla karşılaşılacağının işaretini verir.

Rüyada Gün Görmenin Psikolojik Yorumu

Umut dolu bir ruha ve psikolojiye işaret olan rüya, kişinin olumsuz düşünceleri terk etmek için kendisini sürekli gaza getirmeye çalıştığına ve her şeyde iyi bir yan bulmaya çalıştığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!