RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, mutlu ve huzurlu zamanların, zenginliğin işaretidir. Rüyada güneş görmek genellikle hayra yorumlanır, ancak güneşin batışı gibi olaylar hayra yorumlanmaz.

Rüyada Güneş Doğması

Rüyada güneşin doğduğunu görmek, rüyayı gören kişi bekâr ise evlenmesine, borçlu ise borçlarından kurtulmasına, davalı ise davanın düşmesine işarettir. Rüyada kişinin üstüne güneş doğması, ancak etrafının karanlık kalması, kişinin günahlarından kaçıp hayırlı bir insan olacağına, Allah katında yükseleceğine işarettir. Rüyada doğan güneş evinizin içine doğuyor ise, ev hayatınızda veya eşinizle olan sıkıntıların düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Güneş Batması

Rüyada güneşin battığını görmek, rüyayı gören kişi evli ise boşanmasına, zendin ise fukaralığa, geçim sıkıntısı çekmeye, güzel bir gidişatı olan hayatının tersine dönmesine işaret eder. Rüyada güneşin doğudan battığını görmek, o yöre halkı için, o ülke için iyi şeylerin olacağına, hayra ve iyiliğe ereceklerine işaret eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek ya da takmak, güneş gözlüğünü takan kişinin olayları karanlık ve olumsuz yanını dikkate aldığınız ya da bu eğilimde olduğunuz şeklinde yorumlanır. Olaylara iyi tarafından bakıp her şeyi alt üst etmeden önce karar verirken dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada güneş tutulması görmek, ülkenizdeki sorunların büyümesine, devlet yönetiminde sorunlar olabileceğine, devlet başkanının, cumhurbaşkanın ya da başbakanın ölümüne veya darbe olmasına, görevden alınmasına işarettir. Ya da başınıza çok önemli olaylar gelecektir, ancak sizin bu olayları düzeltmek için elinizden bir şey gelmeyebilir. Aynı zamanda rüyada güneş tutulması gören kişinin karar verirken ya da bir eylemi gerçekleştirirken dikkat etmediği takdirde başına gelebilecek olan büyük, tehlikeli ve etkili sağlık problemlerinin ortaya çıkabileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güneş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Naida (26 Nisan 2014 saat: 07:30)

    Ruyamda cook boyuk bir gunes gordum AMA bu gunes sadece beni cok yakiyordu,bense guluyordum yuksek sesle,biraz sonra cok yakinimda olan o gunes batidan doguyordu,bir batiyordu,bir doguyordu,yerinde durmuyordu,ruzgar cok sert esiyordu,her kes telawliydi etrafda,bu arada Ben bu ruyada her sey balkonda goruyordum gunesin batidan dogmasini…neyse sonra iceri girdim annemi uyandirip olanlari anlatmak icin,Benim evde o sirada sadece annem varmis,baska hic kimseyi gormedim,ama onu uyandirmak isterken annem cok huzurlu uyuyordu ve gulumsuyordu ruyasinda…ben onu uyandirmayi basardim ve sonrada gozlerimi aniden actim,hic korkmadim ruyayi goruruken,cok ilginc ve guzeldi,hayretverici….:) lutfen bu ruyayi Benim icin ne demek oldugunu yazin,yawim 13 unutmadan soyleyeyim…..

  2. murat (19 Mart 2014 saat: 22:31)

    bismillahirahmanirrahim yüksek bir mezarlık vardı rüyamda mezarlıgın hemen asagı kısmında araçların geçtigi bir yoldaydım mezarlıgın tepesinde uzun boylu simsiyah renkte bir adam vardı geceydi her yer karanlıktı ama bu adamda karanlıktı lakin etrafından ışık saçıyordu siyah adam ve sag tarafımda gecenin içinde bir güneş vardı güneş gülümsüyordu ve siyah adamın ayaklarından bana kadar altınlar seriliydi 3 kez gördüm bu rüyayı ve büyüdüm bende o adam gibi uzun boylu biri haline döndüm ve çok şey yaşadım ve gördüm yada tesadüfler dinile ilgili tesadüfler çok fazla yaşadım sonra gökyüzünde bir adam gördüm bütün evler yıkılmıştı deprem olmuştu gökyüzünde yıldızlardan bir adam şekli vardı kaçıyordu gökyüzünde kısacası rüyalarım benim kim oldugumu aslında bana söyledide ben halen çözebilmiş degilim kendimi tşkler dönerseniz sevinirim sadakallahullazim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,