RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, mutlu ve huzurlu zamanların, zenginliğin işaretidir. Rüyada güneş görmek genellikle hayra yorumlanır, ancak güneşin batışı gibi olaylar hayra yorumlanmaz.

Rüyada Güneş Doğması

Rüyada güneşin doğduğunu görmek, rüyayı gören kişi bekâr ise evlenmesine, borçlu ise borçlarından kurtulmasına, davalı ise davanın düşmesine işarettir. Rüyada kişinin üstüne güneş doğması, ancak etrafının karanlık kalması, kişinin günahlarından kaçıp hayırlı bir insan olacağına, Allah katında yükseleceğine işarettir. Rüyada doğan güneş evinizin içine doğuyor ise, ev hayatınızda veya eşinizle olan sıkıntıların düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Güneş Batması

Rüyada güneşin battığını görmek, rüyayı gören kişi evli ise boşanmasına, zendin ise fukaralığa, geçim sıkıntısı çekmeye, güzel bir gidişatı olan hayatının tersine dönmesine işaret eder. Rüyada güneşin doğudan battığını görmek, o yöre halkı için, o ülke için iyi şeylerin olacağına, hayra ve iyiliğe ereceklerine işaret eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek ya da takmak, güneş gözlüğünü takan kişinin olayları karanlık ve olumsuz yanını dikkate aldığınız ya da bu eğilimde olduğunuz şeklinde yorumlanır. Olaylara iyi tarafından bakıp her şeyi alt üst etmeden önce karar verirken dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada güneş tutulması görmek, ülkenizdeki sorunların büyümesine, devlet yönetiminde sorunlar olabileceğine, devlet başkanının, cumhurbaşkanın ya da başbakanın ölümüne veya darbe olmasına, görevden alınmasına işarettir. Ya da başınıza çok önemli olaylar gelecektir, ancak sizin bu olayları düzeltmek için elinizden bir şey gelmeyebilir. Aynı zamanda rüyada güneş tutulması gören kişinin karar verirken ya da bir eylemi gerçekleştirirken dikkat etmediği takdirde başına gelebilecek olan büyük, tehlikeli ve etkili sağlık problemlerinin ortaya çıkabileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!