RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek, rüyayı gören kişinin, insanlardan sürekli zarar gördüğü için attığı her adımı bu durumu gözeterek daha dikkatli bir şekilde atacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine sorun çıkartan olayları çözmek için başka insanlardan destek alacağına delalet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

Çok zor ve sıkıntılı dönemlerden geçen rüya sahibi, iş hayatında kendisini kıskanan bir kişinin kötülüğüne maruz kalacaktır. İster istemez bazı kötü kişiler ile muhatap olup çok büyük tartışmalar yaşayacaktır. Sevdiği bazı kişilerden ihanet görme tehlikesi olduğuna da delalet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Taktığını Görmek

Rüyada güneş gözlüğü takmak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ya da sosyal hayatında rüyayı gören kişinin, çeşitli problemler yaşayıp zorluklarla karşılaşması için uğraşan, etrafındaki insanlara rüya sahibini kötüleyen ve hakkında sürekli dedikodu çıkaran bir kişinin çabalarına rivayet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takan Birini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok kötü olaylar yaşayıp insan içine çıkamaz duruma gelmesini isteyen ve bu yüzden sürekli rüyayı gören kişiyi takip edip açığını kovalayan bir kişinin varlığına ve bu kişiden gelecek büyük kötülüklere işaret eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Kırılması

Rüya sahibinin, hakkında çıkabilecek dedikodular ve çeşitli iftiralar yüzünden çok zor günler geçireceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına ve sevdiği insanlardan çok az destek göreceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (19 Kasım 2014 saat: 06:44)

    Merhaba, rüyamda 11 yildir asık oldugum ama cok zararini belasini gordugum beni hayatinda istemeyen birini gordum. Bi sinifin icinde o ögrenci ben ogretmen.. onun sinifta oldugunu daha sonra farkediyorum bi ara bakiyorum ona falan ders anlaticam sinifa.. daha sonra uzin almadan siniftan babasi ile kapiya yoneliyor (cıkmak icin) nereye ahmet cıkıyor musun diyorum o da bana imali bi sekilde evet cikicam diyor. O cikarken farkinda oluyorum gozümde bi günes gözlügü varmis. Yorumunuz icin simdiden tesekkür ederim.

  2. aynur (02 Mart 2014 saat: 23:09)

    ruyamda sevgilimin eski esiyle buyuk bahceli bir evde oturduklarini ve yanlarinda misafirlerin oldugunu goruyordum.kadinin gozunde siyah bir gunes gozlugu vardi. ben sokakta bunlara bakiyirmusum sevgilimle goz goze geliyorduk ve cok sinirlenip elimdeki yastigi sokagin ortasina atiyordum.eve alisveris yapmis hamallar eve karpuz tasiyormus.ben sevgilimden ayriliyorum.oda bana eski karisinin onun hakkinda dedikodu yaptigini ve bunu ortaya cikaracagini soyluyo.ben yuz vermiyorum sonra bana mesajla ask mesajlari atiyo.bunun anlami nedir acaba.lutfen yorumlarmisiniz

  3. burcu (26 Aralık 2013 saat: 17:56)

    iyi günler,ilk rüyam aslında tuvalet gibi olan ama tuvalet olmayan bir yere büyük abdestimi yapıyordum,yüksekte boru gibi bir şeydi yaptığım yer,suyu akıttım ve temizlene kadar fırçayla suyla iyice yıkadım,kardeşimde vardı yanımda,bilmediğim bir yerdi. ikinci rüyam da şöyle; güneş gözlüğü gördüm kırılmıştı ama tam değil ve ben tamir etmeye çalışıyordum,bir başkasının gözlüğüydü siyah yarı şeffaf camlı bir gözlüktü ve benim elimdeydi.(bu arada gerçek hayatta bir işim var çalışıyorum ve iki ayrı iş buldum,ve tercih yapmakta zorlaıyorum,bu işimde bir takım sıkıntılar yaşıyorum,ve hangi işi seçeceğime karar veremiyorum,bu olayların üzerine bu rüyayı gördüm) teşekkür ederim iyi çalışmalar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,