RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek, rüyayı gören kişinin, insanlardan sürekli zarar gördüğü için attığı her adımı bu durumu gözeterek daha dikkatli bir şekilde atacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine sorun çıkartan olayları çözmek için başka insanlardan destek alacağına delalet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

Çok zor ve sıkıntılı dönemlerden geçen rüya sahibi, iş hayatında kendisini kıskanan bir kişinin kötülüğüne maruz kalacaktır. İster istemez bazı kötü kişiler ile muhatap olup çok büyük tartışmalar yaşayacaktır. Sevdiği bazı kişilerden ihanet görme tehlikesi olduğuna da delalet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Taktığını Görmek

Rüyada güneş gözlüğü takmak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ya da sosyal hayatında rüyayı gören kişinin, çeşitli problemler yaşayıp zorluklarla karşılaşması için uğraşan, etrafındaki insanlara rüya sahibini kötüleyen ve hakkında sürekli dedikodu çıkaran bir kişinin çabalarına rivayet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takan Birini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok kötü olaylar yaşayıp insan içine çıkamaz duruma gelmesini isteyen ve bu yüzden sürekli rüyayı gören kişiyi takip edip açığını kovalayan bir kişinin varlığına ve bu kişiden gelecek büyük kötülüklere işaret eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Kırılması

Rüya sahibinin, hakkında çıkabilecek dedikodular ve çeşitli iftiralar yüzünden çok zor günler geçireceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına ve sevdiği insanlardan çok az destek göreceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: