RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneşi Görmek

Rüyada güneşi görmek, çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin, işlerinin düzeleceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine alamet eder. Rüyada güneşi gören kişinin, evlendiği çok hayırlı ve namuslu bir kısmetten bir kız çocuğu olur. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, babası ile aralarında çok güzel bir bağ olduğuna delalet eder.

Rüyada Güneşi Elinde Tutmak

İş hayatını ve aile hayatını çok olumsuz etkileyecek bazı büyük durumların yaşanacağına, çok üzüntü duyulacağına, böyle bir durum ile karşılaşmamak için önceden büyük önlemler alınması ve çok daha dikkatli ve defalarca düşünülerek adım atılması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Güneşi Doğarken Görmek

Aile hayatında uzun yıllardan beri beklenen bir olayın beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeler ile yakın bir zamanda rüya sahibinin kapısını çalacağına, bu sayede rüyayı gören kişinin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine ve aile bireylerinin sevinçten havalara uçacaklarına yorumlanır.

Rüyada Güneşi Kızıl Görmek

İş hayatında ya da sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri problem yaratan bir konu hakkında çok büyük tartışmaların ve çekişmelerin yaşanacağına, büyük bir sorun olarak görülen bu durum hakkında her kafadan bir ses çıkacağına ancak sonunda ortak bir zeminde buluşulup sonuca ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada Güneşi Yerde Görmek

Ülke yönetiminde en büyük söz sahibi olan kişinin çok hayırlı, iyi, dürüst ve namuslu biri olduğuna, bu sayede ülkesinin ve milletinin kalkınacağına ve büyük bir refaha kavuşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Güneşi Batarken Görmek

Güneşin üzerinde battığı şehrin çok güzel olaylar ve gelişmeler sayesinde çok mutlu olacağına ve çeşitli yatırımlar ile sevineceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!