RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneşin Doğuşunu Görmek

Rüyada güneşin doğduğunu görmek, kişi için son derecede hayırlı başlangıçlar anlamına gelir. Her türlü yeniliği simgelediği gibi, mutluluk verici gelişmeler ve haberlere de delalettir. Kişinin yaşama karşı büyük bir hevesle ve istekle sarıldığını ve arzularını, hayallerini gerçekleştirmek için çabaladığını gösterir. Rüya sahibinin tüm amaçlarına kolay bir şekilde ulaşacağını, maceralarla dolu günler geçireceğini, bekar kimseler için yeni ilişkilerin gündeme geleceğini de simgeler. Rüyada güneşin doğuşunu görmek aynı zamanda aile ve akraba ilişkilerinde de yeni bebekler, nişanlar ve düğünler ile ilgili müjdeli haberlere yorumlanır. Hayırlara vesile olan pek çok anlama gelen rüya, kişinin başında şans güneşinin parladığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Durağanlıktan kurtulmak, işlerin canlanması, maddi açıdan bereket ve bolluk anlamlarına da gelir.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyasında parlayan bir güneş gören kişi, huzura erer ve kendi iç dünyasına yolculuk yapar. Genellikle manevi anlamda yorumlara neden olan rüya, barışçıl ve uyumlu geçirilecek bir döneme işaret eder. Aile içinde sorunlar veya sıkıntılar yaşayanlar rüyalarında güneş gördüklerinde huzura kavuşurlar ve sorunları çözülür. Yaşam enerjisini kaybetmiş biri için hayat yeniden güzel yanlarını ortaya koyar. Yaşama hevesi ve çalışkanlık anlamlarına da gelir. Küskün veya sorunlu kişilerin daha pozitif düşünecekleri ve çevreleri ile uyum içinde yaşayacakları güzel günleri simgeler.

Rüyada Gece Güneş Doğduğunu Görmek

Rüyasında gece vakti güneş doğduğunu gören kişinin aile saadeti bozulur ve yakın çevresine duyduğu güven kökünden sarsılır. Genellikle beklenmeyen olaylar nedeni ile kişilerin diğer yüzlerinin görülmesine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamının alt üst olacağını ve tersliklerin uzun süreceğini bildirir. Gece vakti güneş doğduğunu görmek kişi için çok büyük bir uğursuzluk ve lanet anlamına da gelir. Özel yaşamda söylenen yalanlar, ihanetler ve iftiralar da bu rüyanın anlamları arasındadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güneşin Doğuşunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İSİMSİZ (25 Kasım 2016 saat: 15:11)

  rüyamda evden çıkıyorum hafif karanlık yeni aydınlanmaya başlamış gibi bir hava var gökyüzüne bakıyorum aynı anda pasparlak güneş ay dolunay ve yıldızı bir arada görüyorum güneşin ışığı turuncumsu ve çok güzel mutlu oluyorum ne anlama gelir hepsini bir arada görmek yorumlarsanız sevinirim teşekkürler :)

 2. Gülşah (05 Eylül 2016 saat: 11:21)

  İyi günler_ Rüyamda sahildeydik bir baktım ki güneş doğuyo, ay batmış güneş doğuyo herkez fotoğrafını çekiyo.Ben bir bakıyorum kıpkırmızı güneş o kadar güzel görünüyo ki hayretler içinde kaliyorum
  Ama cok şaşırıyorum yanimda annem ve kardesim var

 3. sinem (02 Temmuz 2016 saat: 16:51)

  Bir yolda yürüyordum yanımda birisi vardı kim olduğunu hatırlamıyorum sanırım bir arkadasima gidiyordum karsimda da güneşin batışı. Harika bir manzaraydi. O manzaraya hayranlikla bakip eski koy evi gibi bi yere geldim. 1. Kattan bi kız çıktı pencereye. Yanimdaki eve cikmak istemiyordu ama ben istiyordum kiz yukariya cagirinca sevincle ciktim. Evin içi taş duvardan mağara gibi. Ve dardi. Heryer de küçük Örümcekler vardi.

 4. mürvet (24 Mayıs 2016 saat: 09:17)

  TEKRAR MERHABA BEN MÜRVET İMAMNIKAHLI 7 YIL BİRLİKTE OTURDUĞUM EŞİM VARDI ONDAN AYRILALI BİRYIL ÜÇAY OLDU ONU RÜYAMDA SİYAH TAKIM ELBİSE GİYMİŞ VE BANA HAFİF HAFİF TEBESSÜM EDİYORDU İNŞALLAH RÜYAM HAYIRLARA VESİLE OLUR ŞİMDİDEN YORUMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

 5. mürvet (24 Mayıs 2016 saat: 09:10)

  doğudan güneş yeni doğmuş ışıl ışılparlıyordu benim evime doğru sıcaklığı vuruyordu hava cok açıktı cok güzel di BU RÜYAYI GÖREN BENİM ANNEM KENDİSİ YETMİŞDÖRT YAŞINDA ŞEKER HASTASI GÖZLERİ BAYAĞI AZ GÖRÜYOR ANNEMİN GÖRDÜĞÜ BU RÜYAYI YORUMUNUZU BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

 6. Mine (20 Mayıs 2016 saat: 11:28)

  Gökyüzü turuncu,kızıl bir renkteydi.Çok guzel bir renkteydi.Güneşi ucunu çok az gördüm,doğuyordu ama çok etkilendim,etrafın kızıllığını görünce içimi huzur kapladı.Telefonu elime aldım hemen bunu çekeyim diye ama sonra vazgectim.Bir anlık gördüm sonrasını hatırlamıyorum

 7. Seda (15 Aralık 2015 saat: 08:38)

  Iyi gunler ruyamda gunes doguyor ama bana diyorlarki bu gunes cennetden geliyo doguyo diyorlar bi tanede ekmek var onun ustune doguyor bende o ekmekden parca parca alip yiyorum sonra annem asmadan uzum topluyor salkim salkim ne anlama geliyor nedir acaba?

 8. Watcher (25 Kasım 2015 saat: 17:37)

  merhaba , rüyamda sabah namazını kılıyoum, etraf mavimsi alaca renkte. Güneş doğmak üzereymiş. sonra güneş tepenin arkasında kızıl renkte ve yarıya kadar doğarken kabuğu soyuluyor ve gölgesi kalıyor, tam olarak yükseliyor. Güya Güneş kendini yeniliyormuş.Böyle gördüm.

 9. amine (21 Kasım 2015 saat: 19:54)

  merhaba ben rüyamda bir cami gördüm gayt büyük bir camiydi onun üzerinde güneş doğuyordu ve camının uzerınde arapça olarak Allah yazıyordu bende hayretler içinde bakıyordum daha sonradan yanıma eskiden sevmiş olduğum çocuk geliyor ben ona bı seyler soyluyorum ve konuşmaya başlıyoruz sonra ikimiz oradan ayrılıyoruz daha önceden oturdugumuz evimizin bahçe kapısında ikimizde el ele tutşup girdiğimizi gördüm sonra rüyam bitti. şimdiden teşekkürler

 10. ONUR (07 Temmuz 2015 saat: 11:41)

  merhaba , rüyamda bi koşuşturmaca içindeyim ve kendimi sahilde buluyorum günün yeni doğumuydu hava fazlasıyla bulutlu ama güneş bulutları geçmeye çalışıyordu ışıklar çok fazla dikkatimi çekince izlemeye çalıştım güneşin ışığını çok parlak ve daha çok turuncumsu bir renkti birden yüzüme vurdu o sırada uyandım. cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

 11. Kaya (20 Haziran 2015 saat: 09:08)

  Selamınaleyküm Hayırdır inşallah Rüyamda Güneş ve ay ın çarpışması nı gördüm küçük bir parça bana isabet etti ve sonra dan Güneş yeniden doğdu karanlık tı her yer aydınlandı rüyamın anlamı ney acaba yorumlarsanız memnun olurum saygılar

 12. leyla (17 Eylül 2014 saat: 13:47)

  penceremden dışarı bakıyordum.karşıda sevdiğim çocuğun olduğunu gördüm.uzun zamandır görmediğimden pencereden ayrılmayıp ona bakıyordum bana doğru bakacak mı diye.o esnada yağmur yağıyordu.o da yağmurun dinmesini bekliyordu.ağacın altında bekliyordu.sonra bir anda kırmızı ufak bir motorsiklete bindi ve sürmeye başladı.bende üzüldüm bir an benim burda olduğumu bilmesine rağmen bana bakmadan gidiyor diye.kafamı pencereye yasladım.belli etmeden bakmaya çalıştım göz ucuyla.yavaş yavaş giderken o bana dönüp bakıp da gittiğini gördüm.çok sevindim.tam o esnadada birden güneş doğdu.her yer turuncu aydınlık oldu.halbu ki o anda yağmur yağıyordu ama güneş doğmuştu birden.birde onun üzerinde ona ait olan en sevdiğim hırkası vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,