RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneşin Doğuşunu Görmek

Rüyada güneşin doğduğunu görmek, kişi için son derecede hayırlı başlangıçlar anlamına gelir. Her türlü yeniliği simgelediği gibi, mutluluk verici gelişmeler ve haberlere de delalettir. Kişinin yaşama karşı büyük bir hevesle ve istekle sarıldığını ve arzularını, hayallerini gerçekleştirmek için çabaladığını gösterir. Rüya sahibinin tüm amaçlarına kolay bir şekilde ulaşacağını, maceralarla dolu günler geçireceğini, bekar kimseler için yeni ilişkilerin gündeme geleceğini de simgeler. Rüyada güneşin doğuşunu görmek aynı zamanda aile ve akraba ilişkilerinde de yeni bebekler, nişanlar ve düğünler ile ilgili müjdeli haberlere yorumlanır. Hayırlara vesile olan pek çok anlama gelen rüya, kişinin başında şans güneşinin parladığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Durağanlıktan kurtulmak, işlerin canlanması, maddi açıdan bereket ve bolluk anlamlarına da gelir.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyasında parlayan bir güneş gören kişi, huzura erer ve kendi iç dünyasına yolculuk yapar. Genellikle manevi anlamda yorumlara neden olan rüya, barışçıl ve uyumlu geçirilecek bir döneme işaret eder. Aile içinde sorunlar veya sıkıntılar yaşayanlar rüyalarında güneş gördüklerinde huzura kavuşurlar ve sorunları çözülür. Yaşam enerjisini kaybetmiş biri için hayat yeniden güzel yanlarını ortaya koyar. Yaşama hevesi ve çalışkanlık anlamlarına da gelir. Küskün veya sorunlu kişilerin daha pozitif düşünecekleri ve çevreleri ile uyum içinde yaşayacakları güzel günleri simgeler.

Rüyada Gece Güneş Doğduğunu Görmek

Rüyasında gece vakti güneş doğduğunu gören kişinin aile saadeti bozulur ve yakın çevresine duyduğu güven kökünden sarsılır. Genellikle beklenmeyen olaylar nedeni ile kişilerin diğer yüzlerinin görülmesine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamının alt üst olacağını ve tersliklerin uzun süreceğini bildirir. Gece vakti güneş doğduğunu görmek kişi için çok büyük bir uğursuzluk ve lanet anlamına da gelir. Özel yaşamda söylenen yalanlar, ihanetler ve iftiralar da bu rüyanın anlamları arasındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!