RuyaTabirleri.com

Rüyada Güreş Görmek

Rüyada güreş görmek, kişinin durumuna göre iki farklı şekilde alamet eder. Eğer rüya sahibi güreşte galip gelirse çok kötü bir duruma düşeceğine, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, işlerinin günden güne azalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, iş düzeninin bozulacağına ve sevdiği kişilerle arasının açılacağına delalet eder. Eğer kişi mağlup olursa, maddi açıdan rahat bir nefes alacağına,    ticari faaliyetlerinin artması sayesinde ve kazancın bollaşacağına, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına ve borçlarını ödeyeceğine yorulur.

Rüyada Güreş Yapmak

Hayırlı ve kazançlı işler gerçekleştirilip zenginliğe kavuşulacağına, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine tabir edilir.

Rüyada Güreş Tutmak

Kişinin, çok iyi olaylar ve durumlarla karşılaşacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Güreşmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük bir ferahlığa kavuşulacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına ve meslekte çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada Güreşçi Görmek

Kişinin, atacağı adımlar sayesinde rakiplerini yenilgiye uğratacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, sorunlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri beklediği bir iş konusunda başarı kazanacağına,  çok zengin olacağına ve iş hayatında yapılacak atılımlar sayesinde yeni bir iş sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!