RuyaTabirleri.com

Rüyada Gürültü Görmek

Rüyada gürültü görmek, rüyayı gören kişinin, büyük umutlarla girdiği bir işte çok sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına ve ailesini çok üzeceğine tabir edilir.

Rüyada Gürültü Duymak

Rüya sahibinin, kazandığı başarılar ve gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde eline geçen kazançları kıskanan kişiler tarafından çıkartılan dedikodular yüzünden çok üzüntü duyacağına, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, sevdiği kişilerden birinin çok büyük ihanetine uğrayacağına ve çok büyük zevk alarak yaptığı bir işi yaşadığı sorunlardan ötürü yakın zamanda ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada Gürültüden Korkmak

Rüyayı gören kişinin, kendisini yaşanan durumlardan korumak ve zarar görmemek için iş konusunda tartışmalı ve sorunlu durumların dışında tutmaya çalıştığına, aynı zamanda aile hayatında hiç beklemediği kötü bir haber ile karşılaşacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına ve içinde bulunulan kötü durumdan ötürü kendisini çok kötü hissedeceği durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Kavga Gürültü Görmek

Rüya sahibinin, iş arkadaşları ya da ortakları ile düştüğü düşünce ayrılıkları yüzünden çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder. Ayrıca, çok büyük mutluluk duyacağına ve rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada Gürültülü Ses Duymak

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde epey sıkıntı çekeceği ve büyük sorunlar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gürültü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. meryem (01 Nisan 2014 saat: 09:12)

    ruyamda bir bahcede ipe asılı bir suru.camaşir gordum.Her çamasırdı çogunluk renk olarak beyazdı.Bahcenin köşesinde normalde hiç güvenmedigim kız arkadasım ve annesi vardı.Kız arkadasım ve annesi yüzü gülüyordu.Kız arkadaşımın annesine çamaşırları toplayayım diyorum o ise boşver sonra toplarsın diyorBende yinede kurudu mu? diyerek kontrol edip toplamak istiyorum fakat nemli olduğunu görünce aman boşver sonra toplarım diyorum.Bahçenin her yeri çarşaflarla kapalı sadece bir yeri açık.Kız arkadasımın annesine neden orayı kapamadıniz ordan hem gorünüyoruz hende çok gürültü geliyor diyorum.Ama fazla araba ve dışarı sesi geliyor.Gürültüden çok rahatsız oluyorum.O anda sevgilimden mesaj geliyor.sevgilimin yüzü gülerek bana seni yaramaz güven olmatan yerde iliski olmaz diyor ölece uyanıyorum.hayırlısı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,