RuyaTabirleri.com

Rüyada Gürültü Görmek

Rüyada gürültü görmek, rüyayı gören kişinin, büyük umutlarla girdiği bir işte çok sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına ve ailesini çok üzeceğine tabir edilir.

Rüyada Gürültü Duymak

Rüya sahibinin, kazandığı başarılar ve gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde eline geçen kazançları kıskanan kişiler tarafından çıkartılan dedikodular yüzünden çok üzüntü duyacağına, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, sevdiği kişilerden birinin çok büyük ihanetine uğrayacağına ve çok büyük zevk alarak yaptığı bir işi yaşadığı sorunlardan ötürü yakın zamanda ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada Gürültüden Korkmak

Rüyayı gören kişinin, kendisini yaşanan durumlardan korumak ve zarar görmemek için iş konusunda tartışmalı ve sorunlu durumların dışında tutmaya çalıştığına, aynı zamanda aile hayatında hiç beklemediği kötü bir haber ile karşılaşacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına ve içinde bulunulan kötü durumdan ötürü kendisini çok kötü hissedeceği durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Kavga Gürültü Görmek

Rüya sahibinin, iş arkadaşları ya da ortakları ile düştüğü düşünce ayrılıkları yüzünden çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder. Ayrıca, çok büyük mutluluk duyacağına ve rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada Gürültülü Ses Duymak

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde epey sıkıntı çekeceği ve büyük sorunlar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!