RuyaTabirleri.com

Rüyada Gusül Görmek

Rüyada gusül görmek, rüyayı gören kişinin, geçmişte yaptığı kötü şeylerden ötürü çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyduğuna ve çok içten bir şekilde tövbe istiğfar ettiğine, bu sayede, geçmişte işlediği günahların Allah katında affedileceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada Gusül Abdesti Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin çok büyük bir hız alacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine ve sağlıklı ve huzurlu bir hayat geçireceğine alamet eder.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyayı gören kişinin, çok iyi, dürüst ve namuslu bir kişi olduğu için diğer insanlar tarafından çok sevilen ve çok saygı gösterilen biri olduğuna, insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulduğuna, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Gusül Abdesti Aldığını Görmek

Rüyada gusül abdesti almak ile aynı anlama gelmektedir. Dünya işleri ile neredeyse tüm bağını koparmış olan rüya sahibinin, kendisini Allah yoluna adadığına, bu sebeple insanlar ile mümkün olduğu kadar az zaman geçirdiğine ve çevresindeki insanlar tarafından her zaman saygı görülen ve sevilen bir kişi olduğuna yorulur.

Rüyada Gusülsüz Namaz Kılmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kafasına estiği gibi hareket ettiğine ve bu yüzden çok üzüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gusül Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. SERKAN (06 Haziran 2014 saat: 11:37)

    sELAMUN ALEYKUN hayrlı Cumalar Rabbimin beriii brekekeit üstünüze olsun Rüyama başlamadan öce şunu dile getirmek isterim okdar muhtehşemm bir rüya idikii şu an yazvrken bile cok mutlu kıldı beni ve Asıl Rüyama gelcek olursak ki ben Rüyamda okdar acele vee bana engel olmyaa calışan zaatlara inat guslumu tekrar tekrar alıyodum elimde hortum hızlı hızlı gusulumu tmamlaya calşrken tanımadığım zaaatin biri şöyle düşünüyorum (ŞEytandır die( bana engel olsada ben guslumu yanlış olmasın alıyodum dediğim şu idi sabırsızlık namaz vakti yaklıştı bana engel olma o Tanımadğım kişi elbiselerimi yerlere atıodu ama nafile yolumuzdan ceviremediler Rüyada ol sak daiii.. saygılar..ALLAHA Emanet.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,