RuyaTabirleri.com

Rüyada Güve Görmek

Rüyada güve görmek, rüya sahibinin malından ve parasından istifade etmeye çalışan kişilerin varlığına delalet eder. Maddi zarara uğramaya, geçim sıkıntısına düşmeye, ağız tadının ve huzurun bozulmasına işarettir. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağı, işlerinin bozulacağı, aksiliklerin baş göstereceği anlamına gelir. Uğursuz rüyalar arasında kabul edilir ve genel anlamıyla fakirliğe, yokluğa ve kıtlığa düşmeye tabir edilir.

Rüyada Güve Öldürmek

Rüyada güve öldürmek, şansın geri dönmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler yaşanacağına, işlerinin açılacağına, başarıya giden yolların önündeki engellerin kalkacağına yorulur.

Rüyada Güve Böceği Görmek

Rüyada güve böceği görmekle, güve görmek aynı anlama gelir ve sıkıntı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin rızkının eksileceğine, evindeki huzurun bozulacağına ve aile bireylerinin mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada Güve Temizlemek

Rüyasında güve temizlediğini gören kişi zengin olacak demektir. Bu rüya bolluk, bereket ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin önüne çıkacak, büyük fırsatlara delalet eder.

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın durumuna bağlı olarak yorumlanır. Örneğin; bir kişinin kendi üzerinde bit görmesi maddi imkânlarının çoğalacağına işaret eder. Genel anlamıyla dünya malının artması anlamına gelir.

Rüyada Tahta Kurusu Görmek

Rüyada tahta kurusu görmek, rüya sahibinin tekin olmayan kişilerle bir arada olduğuna, arkadaşlık ve dostluk ettiği kişilerin sahici dostlar olmadığına ve düştüğü zaman ilk tekmeyi yiyeceği kimseler olduğuna tabir edilir.

Rüyada Pire Görmek

Rüyada pire görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çok güvendiği kişiler nedeniyle üzüleceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı ve bu kimselere inandığı için maddi olarak da zarara uğrayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: