RuyaTabirleri.com

Rüyada Güve Görmek

Rüyada güve görmek, rüya sahibinin malından ve parasından istifade etmeye çalışan kişilerin varlığına delalet eder. Maddi zarara uğramaya, geçim sıkıntısına düşmeye, ağız tadının ve huzurun bozulmasına işarettir. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağı, işlerinin bozulacağı, aksiliklerin baş göstereceği anlamına gelir. Uğursuz rüyalar arasında kabul edilir ve genel anlamıyla fakirliğe, yokluğa ve kıtlığa düşmeye tabir edilir.

Rüyada Güve Öldürmek

Rüyada güve öldürmek, şansın geri dönmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler yaşanacağına, işlerinin açılacağına, başarıya giden yolların önündeki engellerin kalkacağına yorulur.

Rüyada Güve Böceği Görmek

Rüyada güve böceği görmekle, güve görmek aynı anlama gelir ve sıkıntı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin rızkının eksileceğine, evindeki huzurun bozulacağına ve aile bireylerinin mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada Güve Temizlemek

Rüyasında güve temizlediğini gören kişi zengin olacak demektir. Bu rüya bolluk, bereket ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin önüne çıkacak, büyük fırsatlara delalet eder.

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın durumuna bağlı olarak yorumlanır. Örneğin; bir kişinin kendi üzerinde bit görmesi maddi imkânlarının çoğalacağına işaret eder. Genel anlamıyla dünya malının artması anlamına gelir.

Rüyada Tahta Kurusu Görmek

Rüyada tahta kurusu görmek, rüya sahibinin tekin olmayan kişilerle bir arada olduğuna, arkadaşlık ve dostluk ettiği kişilerin sahici dostlar olmadığına ve düştüğü zaman ilk tekmeyi yiyeceği kimseler olduğuna tabir edilir.

Rüyada Pire Görmek

Rüyada pire görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çok güvendiği kişiler nedeniyle üzüleceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı ve bu kimselere inandığı için maddi olarak da zarara uğrayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güve Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet Baykara (26 Aralık 2015 saat: 04:07)

    Rüyada ben bizim kantinden alacaklıyım önce kendimi bizim fakülte kantinini satın aldığımı ve işlettiğimi gördüm daha sonra ailem karşı çıktı sanırım orayı geri verdim ancak verdiğim sırada bir alt sınıftakilerle aynı yere oturmuş müzik ile ilgili konuşuyorduk daha sonra bir siyah bavulun içinde az miktarda para ile alacaklı olduğum kantinin sahibi bana borcunu ödedi daha sonra dışarı çıktım fakat kış mevsimi idi ancak yerde kar yok dışarda güneş vardı birisi aşağıya doğru kova sarkıtmış benden aşağıdaki dükkandan bir şey almamı istiyordu işin tuhaf tarafı o gönderilen kovanın ipinde 45m genişliğinde bir halı vardı yani rüyada sürekli 45 lik dedik o halı ilk başta yere düştü bana küçük geldi ancak sonra büyümeye başladı daha sonra bilmediğim dağ yamaçlarında bir eve geldim normalde bekar evli olduğumu gördüm kaynanam ile onun yetiştirdiği biri orta boylu biri çok büyük iki kavun yetiştirmişti hatta canım yemek bile istedi daha sonra bu konuda konuşmaya başladık sonra banyoya girdim siyah bir güve banyoya ağ gibi bir şey örümüştü tam olarak güvede değildi güve ile yarasa arası küçük bir şeydi siyahtır sonra bunun yaptığı o ağları yaktı babam Çakmakla daha sonra bu bir yerlere uçtu.

  2. esra kert (07 Aralık 2014 saat: 12:23)

    Rüyamda annemle babam kavga ediyordu bagiriyorlardi adeta birbirine ve dolabimda esyalarimin yani pantolonlarim arasinda güve vardi büyük bir sekilde bunlar ne anlama geliyor sevgilimden dün ayrildim ö günden beri moralim alt üst cevaplarinizi bekliyorum sagolun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,