RuyaTabirleri.com

Rüyada Güveç Görmek

Rüyada güveç görmek, rüyayı gören kişinin meslek hayatında ön plana çıkmasına ve becerilerinin fark edilmesine vesile olacak işler yapacağına bu sayede kaderinin yüzüne gülmeye başlayacağına ve iyi şansının da döneceğine alamet eder. Rüya sahibinin besmele çekerek başlayacağı işlerden yana yüzünü güldürmeyi ve içini de rahatlatmayı başaracak kazanımlar elde edeceğine, bu sayede istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada Güveç Yapmak

Rüyayı gören kişinin geleceğinin ve önün açık olacağı, emeklerinin, çalışmalarının, dualarının ve dileklerinin de boşa gitmeyeceği, yaşamının olumlu, güzel ve hayırlı şekilde seyretmeye başlayacağı ve hayatında meydana gelen herşeyin tam da kendisinin istediği gibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Güveç Kebabı Görmek

Rüyayı gören kişinin zengin olacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ömür boyu kesilmeyecek bir rızkı olacak demektir.

Rüyada Güveç Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadının yerinde olacağı bir hayat süreceğine, daima afiyette olacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine delalet eder. Rüyada sahibi kazançtan yana dileklerine kavuşacak demektir.

Rüyada Güveç Kabı Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel günlere kavuşmasına çok az kaldığına tabir edilir. Zor, çetin, kötü ve fakirlik içinde geçen günlerin unutulacağına ve kişinin deyim yerindeyse adeta yeniden yaşamaya başlamış gibi hissedeceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Güveç Tenceresi Görmek

Rüyada güveç tenceresi görmek de tıpkı güveç kabı görmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin yarınlara olan inancının boşa çıkmayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!