RuyaTabirleri.com

Rüyada Güven Görmek

Rüyada güven görmek, gerçek hayatta da kişinin kendisini güvende hissetmesine, korunaklı bir yaşam sürecek olmasına yorumlanır. Kalıcı, ömür boyu devam edecek ilişkiler kurmanın, iş konusundaki adımların sağlam bir zeminde olmasından ötürü ilerleyen dönemde herhangi bir geçim sıkıntısının söz konusu olmayacağının tabiridir. Aile konusunda doğru seçimlerin yapıldığını, özellikle bekar kimselerin tam anlamı ile kalplerine, duygu ve düşünce dünyalarına seslenecek karşı cinsten biriyle tanışıp, bu beraberliği senesini doldurmadan evlilikle taçlandıracaklarına müjde verir. Yaşanmış kırgınlıkların geçeceğine, kişinin kalbini kıran birinin özür dileyeceğine, affedilmek için maddi değeri olan bir hediye vereceğine yorulur. Sıkıntısı geçirilecek bu süreçte iş haberi bekleyen veya resmi evrak bekleyen kişilerin mutlu olacakları neticeler alacaklarına alamet eder.

Rüyada Güvensizlik Hissetmek

Yapılan işlerden veya alınan kararlardan tam olarak emin olamamak demektir ki özellikle yakın süreçte iyice düşünülmeden atılacak adımların zararla sonuçlanabileceğine dair uyarıda bulunur. Aile hayatında her şeyin yolunda gitmediğine, sorunları çözmek yerine ertelemek veya görmezden gelmek suretiyle ilerleyen zamanlarda tartışmalı durumların ortaya çıkacağına tabirdir. Yanlış arkadaş seçimlerine dikkat çeken rüya, herkesle dostluk kurmanın ya da sırlarını paylaşmanın bu dönem süresince doğru olmayacağını bildirir. Çok küçük olayları fazlaca kafaya takmak, evham yapmak, bu nedenle uyku problemleri yaşamak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Birinin Sana Güvendiğini Söylemesi

Her yönden kabul gören, bilime, sanata ve akla yatırım yapan biri olunduğunu, her ortamda kendine fırsat yaratarak kaliteli, prestij dolu bir hayat sürdürüleceğini işaret eder. İyi dostlukların ve arkadaşlıkların kurulacağını bildirir. Tanıdık birinin kişiye güvendiğini söylemesi o kişiden ciddi bir yardım göreceğine, tanınmayan birinin güvendiğini söylemesi ise yeni girilen bir işte kısa sürede terfi ederek şaşkınlık dolu bir sevinç yaşamak manasına gelir.

Rüyada Güvenin Psikolojik Yorumu

Dışa dönük, sırlardan, gizli kapaklı işlerden hoşlanmayan bir yapıya sahip kişilerin genellikle şeffaf bir hayat sürdürdüklerine, bu nedenle hem dostluklarında, hem de özel ilişkilerinde son derece tatmin edici, kalıcı sonuçlar aldıkları için memnuniyet duyduklarına işaret eder. Belli bir düzen içinde yaşamaya alışmış olmanın, en küçük değişiklikte dahi huzursuzluk hissedildiğinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!