RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek

Rüyada güvenlik görevlisi görmek, hayatın yolunda gittiğini ve uzunca bir süre de huzurun egemen olduğu günler yaşanacağını, sıkıntılı zamanların çok kısa bir sürede geride bırakılacağını ifade eder. Herkes için feraha ermek ve rahat bir nefes almak demektir. İş konusunda mücadeleler ve zorluklarla geçen günlerin sonuna gelindiğini haber veren rüya gelecek kaygısından kurtulmaya, kendisini ve ailesini güvence altına alan kişilerin hedeflerine kolayca ulaşacağını bildirir. Anne ve babasının desteğini ömür boyunca almak, onların sunduğu maddi ve manevi olanaklar doğru şekilde kullanarak kendine doğru bir hayat inşa etmek anlamındadır. Bekarlar için her konuda uyum içinde olacakları, tüm kararların ortak alındığı güzel bir beraberliğe adım atacaklarının müjdesini verir.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Olmak

Kendisini güvenlik görevlisi olarak gören kişiler bencillikten uzak bir tutum içinde olduklarından, kazançlarını sevdikleri insanlarla paylaşırlar. Hem ailesine, hem de yakın çevresine faydası dokunan biri olmak, yaptığı iyiliklerin karşılığında saygı görmek, dua almak ve hak yolundan sapmamak anlamındadır. Şefkatli biri olunduğunun altını çizen rüya, Allah’ın yarattığı her şeye derin bir sevgi beslendiğini, doğru yoldan sapmadan ilerlendiği için gelecek konusunda da sıkıntılar yaşanmayacağını ifade eder.

Rüyada Güvenlik Görevlisiyle Konuşmak

Hem iş, hem de özel hayatla alakalı yeni tedbirler alınacağına delalettir. Rüya sahibinin sevdiği insanları korumak, onları güvence altına alabilmek için özellikle maddi açıdan birikim yapacağını ve ilgisini, şefkatini, sevgisini onların üzerinden hiç eksik etmeyeceğini tabir eder. Ailesine, anne ve babasına, yakın akrabalarına karşı her zaman fedakar davranan kişinin ilgisini eksik etmediği insanların hayır duasını alarak her işini sorunsuz şekilde halledebileceğini tabir eder.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayati konularda hızlı düşünme ve çabuk, etkili kararlar alma anlamına gelen rüya, kişinin kavrama yeteneğinin yüksek oluşuna da vurgu yapar. Önemli anlarda doğru kararlar vermek ve soğukkanlılığını yitirmemek, sağduyulu şekilde hareket etmek anlamındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!