RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvenlik Görmek

Rüyada güvenlik görmek, rüyada görülen güvenliğin silahlı olup olmamasına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada silahlı güvenlik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde duygusal davranmadığına, bir karar verirken mantığı ile hareket ettiğine bu sayede herhangi bir şekilde bir sıkıntıya düşmeyeceğine ve sorun yaşamayacağına alamet eder. Rüyada silahsız güvenlik görülmüşse eğer, rüya sahibinin, çevresindeki kişiler tarafından çeşitli şekillerde kontrol edilmeye çalışıldığına ve bunu yapan kişi ya da kişileri bulmazsa eğer çok zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Olmak

Rüyayı gören kişinin, başı sıkışan sevdiği kişilere yardımcı olduğuna, çok büyük desteklerde bulunduğuna, bu sayede içinde bulunduğu rahatlığı ve zenginliği iyi işler için kullandığına, bunun dışında herkese farklı şekillerde yardım etmeye çalıştığına ve çok büyük mutluluklar yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek

İş hayatı içinde ya da aile hayatında karşılaşılabilecek kötü durumlara karşı, rüya sahibini koruyup kollayan, işlerinin kazasız ve belasız geçmesini sağlayan, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkmak için büyük bir vesile olan ve çok büyük bir huzur sağlayıp maddi durumu kötü insanlara verilen paraya alamet eder.

Rüyada Güvenlik Kamerası Görmek

Rüya sahibinin, kendisine bile itiraf etmekten çekindiği bazı sorunlarının olduğuna, bu yüzden çok zor zamanlar geçirdiğine, çok daha kötü durumlara düşebileceğine, bu durumdan kurtulması için kendisine güven duyması ve sakin olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Güvenlik Kıyafeti Giymek

Rüyayı gören kişinin, kendisine yapılacak olan bazı haksızlıklardan ötürü çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, büyük üzüntüler ve tedirginlikler duyacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güvenlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gazi (19 Kasım 2014 saat: 14:52)

    ben bir öğrenciyim rüyamda kütahyadaki kapalı spor salonuna gidiyorum içeride bişeyler oluyor kapıdan görmeye çalışıyorum
    o sırada 6 tane kadın güvenlikçi bana çantanda silah mı var deyip saldırıyor biber gası sıkıyor ben bunlarla kavga ediyorum ve hepsini dövüyorum yere düşen biber gasını alıp hepsine sıkıyorum sonra bir polis ofisine gidip bir polisten yardım alarak görüntülere ulaşıyorum adam valilik sistemine girip benim için kayıtları cd ye cekiyor sonra güvenliklere gidip bu görüntüleri internete vermekle tehdit ediyorum bildiğin şantaj yapıyorum kadılara 6 sı ilede birlikte olmassam yapacağımı söylüyorum biri ben evliyim diyor bende tamam sen gelme diyorum 5 kişi kabulediyor sarışın olanın evine gitmek için yola koyuluyorus yolda bir bakmışım 3 kişi kalmış ben sarışının yanında yürüyorum kahve renkli kıvırcık ve esmer düz saçlı önde yürüyor sarışına soruyorum sevgilin varmı die benim var öndeki 2 sinin yok diyor o 2si arkaya dönüp dönüp gülüyor eve gidemeden uyanıyorum

  2. ümit (17 Şubat 2014 saat: 08:27)

    Günaydın ;-)
    Bu gece bir sürü rüya gördüm ama biri heranı ile aklımda banka ilk okul yıllarımdaki ömer isimli o zamanlar en yakın arkadaşım ile birlikte gidiyorum ama ben bankaya bisikletle gidiyorum ve bisikleti bankanın içine bi kenara bırakıyorum dört masa bir güvenlik görevlisi var ben bisikleti götürüp duvarın dibine bırakıyorum. Sonra arkadaş ile birlikte bir yürüyen merdiven aracılığı ile yukarı çıkıyoruz. Sonra ne oluyorsa ben birden telaşla acele acele bir yere gideceğim banka’dan çıkacağım bisikleti almak istiyorum. Güvenlik görevlisi bisikleti tam alacağım zaman yanımda bitiyor ve ne yapıyorsun sen bırak onu diyor. Ben o benim falan diyorum. Başlıyoruz tartışmaya etrafımız kalabalık oluyor. Sonra ben tartışma esnasında banka müdürünü çağırıyorum. Gelsin buraya o banka müdürümuz diyorum . Bir müddet daha tartıştıktan sonra kendimi banka müdürünün ofisinde buluyorum ve yanımızda da bir adam polis’im diyor ama polis değil. Ben ona kimlik gösterip polis benim diyorum . Banka müdürü bana sen benim hakkımda ne dedin diye bana soruyor ben de ona ne demişım diyorum ve banka müdürü aşağıda bağırıp çağırıp kendisine hakaretler de bulunduğumu söylüyor. Ben de öyle bişey olmadığını söylüyorum ve yanında bulunup polis olmayan ama polis olduğunu söyleyen adana dönüp niye olayı sapıtıyorsunuz diye kızıp müdür beye olayı anlatıyorum. Sonra müdür bey ile birlikte bankanın alt katına bisikletin yanına gitmek ve güvenlik görevlisi ile konuşmak için ofisten çıkıyoruz. Bankanın müdürü kendisinin asansör ile gideceğini benim ise eli ile ilerde bulunan sola doğru kıvrımlı aradan aşağıya inersemm aynı yere geleceğimi söylüyor . Beni oradan gönderiyor ben de gidiyorum . Tarif ettiği şekilde gidiyorum ama yolun sonu beni memleketim de bir yola götürüyor sonra ben buraya nasıl geldim diye dolaşıp duruyorum sonra geri bakıyorum geldiğim yerde yok . Sonra koşup dururken uyandım .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,