RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvenlik Görmek

Rüyada güvenlik görmek, rüyada görülen güvenliğin silahlı olup olmamasına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada silahlı güvenlik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde duygusal davranmadığına, bir karar verirken mantığı ile hareket ettiğine bu sayede herhangi bir şekilde bir sıkıntıya düşmeyeceğine ve sorun yaşamayacağına alamet eder. Rüyada silahsız güvenlik görülmüşse eğer, rüya sahibinin, çevresindeki kişiler tarafından çeşitli şekillerde kontrol edilmeye çalışıldığına ve bunu yapan kişi ya da kişileri bulmazsa eğer çok zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Olmak

Rüyayı gören kişinin, başı sıkışan sevdiği kişilere yardımcı olduğuna, çok büyük desteklerde bulunduğuna, bu sayede içinde bulunduğu rahatlığı ve zenginliği iyi işler için kullandığına, bunun dışında herkese farklı şekillerde yardım etmeye çalıştığına ve çok büyük mutluluklar yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek

İş hayatı içinde ya da aile hayatında karşılaşılabilecek kötü durumlara karşı, rüya sahibini koruyup kollayan, işlerinin kazasız ve belasız geçmesini sağlayan, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkmak için büyük bir vesile olan ve çok büyük bir huzur sağlayıp maddi durumu kötü insanlara verilen paraya alamet eder.

Rüyada Güvenlik Kamerası Görmek

Rüya sahibinin, kendisine bile itiraf etmekten çekindiği bazı sorunlarının olduğuna, bu yüzden çok zor zamanlar geçirdiğine, çok daha kötü durumlara düşebileceğine, bu durumdan kurtulması için kendisine güven duyması ve sakin olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Güvenlik Kıyafeti Giymek

Rüyayı gören kişinin, kendisine yapılacak olan bazı haksızlıklardan ötürü çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, büyük üzüntüler ve tedirginlikler duyacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,