RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek zor günlerde insanın yanında olacak, acısını paylaşacak, destek verecek, vefalı ve gerçek bir dosta işaret eder. Aynı zamanda aşkı temsil eder. Yani kişinin sevdiği insana delalettir. Rüyada görülen güvercin meşakkat anlamına da gelir. Rüyasında güvercin gören kişi bir söz işitecek ya da bir haber alacak demektir. Güvercin gerçekleşecek olan hayaller ve dilekler olarak da tabir edilir. Bir erkek rüyasında güvercini kendi penceresinde ya da odasında görürse ve eğer rüya sahibi evli değilse, rüyası kendisi için hayırlı olacak bir kısmetinin çıkacağı anlamına gelir. Güvercinin pislediğini görmek kısmet ve şans olarak yorumlanır. Bir kişi rüyada kendisinin bir güvercine dönüştüğünü görürse, nefret ettiği bir kişinin malından nasiplenecektir. Rüyada güvercin görmek genel olarak kısmet ya da haber olarak değerlendirilir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek nimet anlamına gelir. Rüyada kuş gören kişi bir iş için birinden akıl ya da uyarı alabilir. Rüyada kuş gören kişinin hayatı güzel olur ve bolluk, bereket içinde yaşar.

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyada kuş yuvası görmek, hane içindeki hoşluğa, aile bireylerinin birbirine olan sevgi ve saygısına işaret eder. Evli olmayan kişiler için de hayırlı nikâhlar ile kurulacak olan huzurlu ailelere işaret eder.

Rüyada Üzerine Kuş Konması

Rüyada üzerine kuş konması şansa ve kısmete işaret eder. Rüyada üzerine kuş konan kişinin işleri yolunda gidecek ve istedikleri gerçekleşecektir.

Rüyada Üzerine Kuş Pislemesi

Rüyada kişinin üzerine kuş pislemesi güzel olarak tabir edilir. Şansı ve kısmeti temsil ederken aynı zamanda kişinin üzerindekileri çıkarıp yenisini ya da temizini giyeceğine işaret eder. Rüyada kuş pisliği yeni ve temiz olan şeylere işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!