RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvercinler Görmek

Rüyada güvercinler görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve sosyal hayatı sayesinde tanıştığı, kendisi için birçok sıkıntıya ve soruna katlanmış, çeşitli kötü durumlara düşmüş, çok fedakâr ve cefakâr dostlara sahip olduğuna, bu sayede çok kötü durumlara düşse bile kendisini hiçbir zaman yalnız ve kötü hissetmediğine ve dostlarını ailesi gibi görüp onların da başları sıkıştığında kendisinin de onlara yardıma koştuğuna alamet eder.

Rüyada Güvercinler Beslemek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında sorun yaşayan bazı dostlarının yardımına koşacağına, içinde bulundukları zor durumları birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına ve elbirliği ile bu sıkıntıların çözüme kavuşması için büyük bir çaba göstereceklerine işaret eder.

Rüyada Güvercinler Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da aile hayatı içinde düştüğü bir sıkıntıyı çözüme kavuşturmak için dostlarından maddi olarak bir destek alacağına, bu destek sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunlarını çözeceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Güvercinler Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde çok başarılı olacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına ve işlerini toparlayacağına rivayet eder.

Rüyada Uçan Güvercinler Görmek

Rüya sahibinin, çok güzel ve huzur verici olaylar ile karşılaşacağına, mutluluktan havalara uçacağına, her girdiği işte başarılı olacağına, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına ve refah içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Renkli Güvercinler Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatının zor bir döneme gireceğine, büyük sorunlar yaşayacağına ancak daha sonra sorunları ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!