RuyaTabirleri.com

Rüyada Güverte Görmek

Rüyada güverte görmek, birbirinden farklı pek çok anlama sahiptir. Rüyanın diğer bölümlerinin, olaylarının da yoruma dahil edilmesi gerekir. Bir aile, akraba ziyareti yapılacağını ve yola çıkılacağını bildiren rüya, hasretlik çekilecek bir döneme ve sonrasında sevilen kimselerle kavuşulacağını da işaret eder. Ticaret yapanların gelecek planlarında değişiklik yapmadan yollarına devam etmeleri halinde istedikleri sonuca ulaşacaklarını müjdeler ve uzaktan gelecek iyi bir haberi ifade eder. Güvertede oturan insanlar görmek kişinin özgürlüğünü kazanmak, rüştünü ispat etmek için bazı sınavlardan geçeceğini, bu dönem içinde kendisine dost olanları daha iyi göreceğini bildirir. Güverte gören kişinin oğlu olur ve evliliğinde karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki söz konusudur. Alınacak bazı kararlar rüya sahibini geriye götürse de ilerleyen dönemlerde bu kararlar daha iyi bir sıçrama yapabilme imkanı yaratacak demektir.

Rüyada Güverte Temizlemek

Zaafların, tutkuların ve nefsin kontrolü altında kalan kimselerin hayatlarını büyük ölçüde değiştireceklerini, kendileriyle ilgili meselelerde yakınlarından destek alacaklarını tabir eder. Her türlü görevi yerine getirmenin iç huzurunu yaşayacak olmaya ve herkes tarafından fark edilecek adımlar atmaya da yorumlanır. Şansını kendisi yaratacak olan rüya sahibi için açılacak yeni kapıların büyük bir kariyer fırsatı sunacağına da alamet eder.

Rüyada Pis Güverte Görmek

Kirlenmiş pislik içinde güverte görmek, kafa karışıklığına ve iç huzurun bozulacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına alamettir. Nefse hakim olamamak, mantıksız, yanlış kararlar almak ve yaptıklarından pişmanlık duymak manasına gelen rüya, kişinin belirsizliklerle dolu bir sürece gireceğini, sevdikleriyle arasına mesafe koymasıyla yalnız bir dönem geçireceğini de ifade eder.

Rüyada Güverte Görmenin Psikolojik Yorumu

Geleceğe dönük düşüncelerin ve acele etmeyen, sabırlı eylemlerin işareti olan rüya, geçmişe ya da birine duyulan özlemin zaman zaman arttığını, kişinin sürekli geçmişle gelecek arasında sıkışıp kaldığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!