RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvey Görmek

Rüyada güvey görmek, yaşanılan kötü durumların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, bu sayede zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, büyük kısmetlere kavuşulacağına ve işlerin günden güne çoğalacağına alamet eder. Aynı zamanda, rızkın artacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, zorlukların ve musibetlerin biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine ve güzel günlerin yakında olduğuna delalet eder.

Rüyada Güvey Olmak

Kişinin, artık kurulu bir düzene sahip olacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına ve sevdiği kişilerle mutlu ve rahat hayat bir yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Gelin ve Güvey Görmek

Yakın zaman içinde büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine ve işlerin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada Gelin ve Güvey Olmak

Kişinin, karşılaştığı kötü olaylardan ve yaşadığı sıkıntılardan ötürü kaçmış olan huzuruna kavuşacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına yorulur.

Rüyada İç Güvey Olmak

İş hayatında sıkıntı yaratacak bir kişi ile muhatap olunacağına, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına ve verilen emeklerin heba olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!