RuyaTabirleri.com

Rüyada Güzel Elbise Giymek

Rüyada güzel elbise giymek, kadınlar için hayırlara delalet etmektedir. Rüya sahibi erkekse ve rüyasında kadın elbisesini giydiyse yaşayacağı bir sıkıntı, üzüntü ve başından atmak istediği bir bela olarak yorumlanır. Ancak rüya sahibinin gerçek hayatta rüyadan sonra yaşayacağı sıkıntılar ve belalar geçicidir. Rüyada giyilen elbise aynı zamanda renklerine göre de ayrı ayrı yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil renk elbise giymek iş hayatınızda konumunuzun yükseleceğine ve herkesten avantajlı olacağınıza, siyah elbise giymek işinizde yükseleceğinize ve izzet sahibi olacağınıza, beyaz elbise giymek manevi duygularınızın güçleneceğine ve huzura kavuşacağınıza işaret eder. Şayet rüyanızda birden fazla güzel elbiseye sahipseniz, işinizin ve kazandığınız paranın güzel olacağına alamettir.

Rüyada Eski Elbise Giymek

Rüyada eski elbise giymek yaklaşan üzüntü ve kederin habercisidir. Rüyanızda eski elbiseleri satın alıyorsanız fakirleşeceğinize, eski elbiselerinizi satıyorsanız, zengin olacağınıza delalet eder. Eski ve yırtık elbiseye sahip olduğunu gören kimse, yapacağı bir hata nedeni ile zarara ve ziyana uğrayacağına, işini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Temiz Elbise Giymek

Yaşadığınız geçim darlığının ve sıkıntısının kolayca atlatılacağına, borçlarınızı daha rahat ödeme gücüne kavuşacağınıza alamet eder. Rüyada görülen temiz elbise aynı zamanda bekar kişiler için karşılaşılacak iyi huylu ve inançlı bir kısmet demektir. Rüyanızda kirli olan bir elbiseyi temizlediğinizi gördüyseniz, iş ve aile hayatınızda üzüntü ve sıkıntı veren her şeyden kurutulacağınıza işaret eder.

Rüyada Parlayan Elbise Giymek

Rüyada parlayan elbise giymek, iş hayatınızda atacağınız başarılı adımlara, hak ettiğiniz terfiyi alacağınıza ve kariyeriniz ile ilgili parlak bir geleceğe sahip olacağınıza işaret eder. Aynı zamanda isteklerinize kolay ulaşacağınıza ve şansınızın artacağına da delalet etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada parlak elbise görmek din ve Allah inancınızın artacağına, hayırlı işler yaparak bol sevap kazanacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güzel Elbise Giymek İle İlgili Rüyalar;

 1. leyla (08 Eylül 2016 saat: 16:44)

  Ruyamda cok fazla kiyafet deniyordum bir düğün var oraya gitmek icin hazirlaniyordum ama bir türlü elbiseleri beğenmiyordum ve en son bir tanesini denedim nasıl oluyorsa çıplaktım annem vardı yanimda uzerimde sadece çamaşırım vardı okadar utanib hemen kapatiyordum uzerimi

 2. kader (19 Temmuz 2015 saat: 01:01)

  Siyah bir ayakkabı almıştım yeni sonra onu rengi bembeyaz ol du ayakabini rengi ben üzüntülüyüm biraz sonra telefonuma yeni bir tane kılıf satın almişim sonra biraz çok kâğıt para onu gögüsüme sakliyorum paranın bir miktarını anneme veriyorum

 3. senem (20 Ocak 2015 saat: 03:07)

  Rüyamda tanımadım bir düğündeyim ve yanlık bir masada kılçıklarını ayıtlıyarak istakoz yiyordum sonra tanidigim arkadaşimi gordüm üzerinde taşli parlak mavi güzel elbise vardı sonra tanımadığım bir balıkcının ellinde birsürü altın madalyon vardı ve bana gösteriyordu.

 4. senem (20 Ocak 2015 saat: 03:06)

  Rüyamda tanımadım bir düğündeyim ve yanlık bir masada kılçıklarını çıkararak istakoz yiyordum sonra tanidigim arkadaşimi gordüm üzerinde taşli parlak mavi güzel elbise vardı sonra tanımadığım bir balıkcının ellinde birsürü altın madalyon vardı ve bana gösteriyordu.

 5. bahar (30 Eylül 2014 saat: 08:40)

  Rüyamda taşlı mor bir elbise giydim. fotoraf çektirçektim ama çektirmedim. Daha sonra gelinlik giydim gelinlikle de fotoraf çektircektim gelinlik staplez taşlı kabarık bir gelinlikti gelinliği de evlenmek içi giymedim fotoraf çektircektim yanım da wampire diaries filmde ki elana vardı onunla fotoraf cektırıyoruz ama ondan elbise var ben gelinlik giydim sonra eski bir eve gıdıyoruz ben elbisemi bulamıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,