RuyaTabirleri.com

Rüyada Güzel Ev Görmek

Rüyada güzel ev görmek, rüya sahibinin iç dünyasındaki huzurunun ve rahatlığının yerinde olacağına bunun da yaşamı boyunca böyle devam edeceğine işaret eder. Kişi, sorunlardan, sıkıntılardan, gereksiz kuruntulardan, küçük hesaplardan ve küçük hesaplar yapan insanlardan uzakta, kendi dünyasında mutlu bir şekilde yaşayacak, işinde gücünde bir kimse olacak, deyim yerindeyse kimsenin tavuğuna da kışt demeyecek kadar haddini bilecektir diye kabul edilir.

Rüyada Güzel Ev Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin muradını alması, sevdiklerine, amaçlarına, hedeflerine ve bu sayede de başarıya kavuşması anlamına gelir. Rüya sahibinin her işte bir hayır olduğuna inan kimse olması sayesinde büyük badireleri ve üzüntüleri bile kolaylıkla atlatacak bir insan olduğuna bu sayede hayatı boyunca hiçbir zaman umut etmekten vazgeçmeyeceğine ve hayal kırıklığı ile karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada Güzel Evde Oturmak

Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda zenginliğinin yerinde olacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine ve Allah’ın pek çok güzelliği, hayrı ve iyiliği ile nasipleneceğine rivayet edilir. Yıldızı parlak, geleceği de güzel birine tabir edilir.

Rüyada Güzel Eve Sahip Olmak

Rüyayı gören kişinin, dostlarının imrenerek, düşmanlarının da kıskanarak bakacağı kadar mutlu ve başarılı bir hayatı olacağına delalet eder. Herkesten daha önde olmaya, zaferler kazanarak yaşamaya, rakipleri ve düşmanları alt edecek güce, hırsa, zekâya ve çalışkanlığa sahip olmaya alamet eder.

Rüyada Güzel Eve Taşınmak

Bir kimse rüyasında güzel bir eve taşındığını görürse o insanın sahip olduğu olanakların artacağı, yaşam şartlarının iyileşeceği, kazancının katlanacağı, yaşamının kolay, rahat ve konforlu bir hale geleceği kabul edilir. Kişinin amaçlarına ulaşması sayesinde hayalini kurduğu hayatı yaşama kısmetine ulaşacağı ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!