RuyaTabirleri.com

Rüyada Güzel Kız Görmek

Rüyada güzel kız görmek, düzenli bir yaşama sahip olunacağını, kişinin ailesiyle, eşiyle mutlu bir yaşantı süreceğine, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine de yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu görmek hamile kişiler için kız evlatları olacağına, erkekler için de kızlarından yaşamları boyunca sevgi, saygı ve şefkat göreceklerine delalet eder. Birden fazla güzel kız görmek kişinin menfaatlerini koruyan bir aile büyüğüne ve karşılaştığı fırsatların da kişinin lehine sonuç vereceğini tabir eder.

Rüyada Güzel Kızla Öpüşmek

Kişinin çok kısa süre içinde alacağı iyi bir haberle hayatının tamamen değişeceğini, şehir dışına veya ülke dışına yapacağı bir yolculuk sonrasında hayatını bambaşka bir şekilde yönlendireceğini, güzel ve önemli kararlar alacağını bildirir. Güzel bir kızla öpüştüğünü gören kişiler bekarsa gönüllerindeki gibi bir bayanla evlenirler. Bu rüya aynı zamanda kız bebek sahibi olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Güzel Kızla Dolaşmak

Kişinin uzun zamandır hayatını sıkan sorunların sonuna geldiğini ve artık daha eğlenceli bir hayata sahip olmak için yeni kararlar alacağını, özel hayatında da, iş hayatında da bir takım değişiklikler yapacağını, moralini yükseltecek işlerle uğraşacağını ve keyifli bir zaman geçireceğini tabir eder.  Güzel kızla dolaştığını gören kişi evli bir erkekse hakkında bazı dedikodular çıkacağı ve kişinin aile hayatında bu sözlerin büyük yankı bulacağını ifade eder.

Rüyada Güzel Kız Görmenin Psikolojik Yorumu

Farklı şekillerde yorumlanan rüya, kişinin çocukluğunda etkilendiği bir olayın hala etkisinde olduğuna, günlük yaşamında karşı cinse karşı cesaretsiz davrandığına ve özgüvenini yükseltemediği için pek çok fırsatı kaçırdığına işaret eder. Genellikle utangaçlık olarak sembolize edilir ve kişinin çekingenliği yüzünden cinsel sorunlar yaşadığını, pek çok duygusunu bastırmak zorunda kaldığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!