RuyaTabirleri.com

Rüyada Güzel Kız Görmek

Rüyada güzel kız görmek, düzenli bir yaşama sahip olunacağını, kişinin ailesiyle, eşiyle mutlu bir yaşantı süreceğine, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine de yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu görmek hamile kişiler için kız evlatları olacağına, erkekler için de kızlarından yaşamları boyunca sevgi, saygı ve şefkat göreceklerine delalet eder. Birden fazla güzel kız görmek kişinin menfaatlerini koruyan bir aile büyüğüne ve karşılaştığı fırsatların da kişinin lehine sonuç vereceğini tabir eder.

Rüyada Güzel Kızla Öpüşmek

Kişinin çok kısa süre içinde alacağı iyi bir haberle hayatının tamamen değişeceğini, şehir dışına veya ülke dışına yapacağı bir yolculuk sonrasında hayatını bambaşka bir şekilde yönlendireceğini, güzel ve önemli kararlar alacağını bildirir. Güzel bir kızla öpüştüğünü gören kişiler bekarsa gönüllerindeki gibi bir bayanla evlenirler. Bu rüya aynı zamanda kız bebek sahibi olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Güzel Kızla Dolaşmak

Kişinin uzun zamandır hayatını sıkan sorunların sonuna geldiğini ve artık daha eğlenceli bir hayata sahip olmak için yeni kararlar alacağını, özel hayatında da, iş hayatında da bir takım değişiklikler yapacağını, moralini yükseltecek işlerle uğraşacağını ve keyifli bir zaman geçireceğini tabir eder.  Güzel kızla dolaştığını gören kişi evli bir erkekse hakkında bazı dedikodular çıkacağı ve kişinin aile hayatında bu sözlerin büyük yankı bulacağını ifade eder.

Rüyada Güzel Kız Görmenin Psikolojik Yorumu

Farklı şekillerde yorumlanan rüya, kişinin çocukluğunda etkilendiği bir olayın hala etkisinde olduğuna, günlük yaşamında karşı cinse karşı cesaretsiz davrandığına ve özgüvenini yükseltemediği için pek çok fırsatı kaçırdığına işaret eder. Genellikle utangaçlık olarak sembolize edilir ve kişinin çekingenliği yüzünden cinsel sorunlar yaşadığını, pek çok duygusunu bastırmak zorunda kaldığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Güzel Kız Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kağan pehlivanoğlu (06 Mart 2016 saat: 09:03)

    bir kız vardı çok güzeldi onunla bisiklet sürüyorduk o bana darıldı sonra yanına gittim sarıldım kolum üstünde gezdik 3 havuz gördük birine girdik sonra çıkardılar birine herkes giriyordu biri kilitliydi akşam oluyodu sonra arada sevdiğim arada sevmediğim bi arkadaşım bana kediler nerde dedi ben yalan söyledim karşı komşu yada yan komşuda ve 4 gün sonra barınağa götürcekler dedim sonra bisikletle eve giderken evin önünde bir anne bir baba köpek vardı baba bizim bisikletimizden kaçtı benim yanımdaki kızda kovaladı ben ona birşey olacağından korktuğum iöin gel dedim ve peşinden gittim hemen sonra anne köpek geldi biz geri döndük ve kız koyun eti gördü kovaladı bende bağırdım yaşasın diye sonra baba köpek öyle büyük şeyleriniz olmasa yenmmişdiniz ve anında başka bir rüyaya gectim onu hatırlamıyom ama uyandım hemen o rüyayda

  2. hayrettin (22 Temmuz 2015 saat: 09:21)

    rüyamda çok güzel bir kızla bir odada oturdugumu gördum ve kıza gözlerinin çok güzel olduğunu söyledim. Kızın gözlerine baktığımda gözünün renginin sarı ile yeşil arasında değiştiğini gördüm. kız siyah çarşaflı kapalı giyinmişti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,