RuyaTabirleri.com

Rüyada Haç İşareti Görmek

Rüyada haç işareti görmek, ömür boyu sürecek dostlukların, beraberlik içinde yaşamanın ve hem ailede, hem sosyal çevrede inançlarından ödün vermeden, her daim kişiliğini ön planda tutarak övgü almanın ifadesidir. Rüya sahibi için maneviyatın çok önemli olduğunu ve vicdani sorumlulukların her daim yerine getirildiğini, sosyal projelerde de görev alarak yoksul, yardıma muhtaç kimseler için çalışmalarda bulunulduğuna yorumlanır. Haç işareti ayrım gözetmeksizin herkese, her canlıya sevgi duyulduğunu, Allah’ın yarattığı her şeye aynı değerin verildiğini ve korumak için çaba gösterildiğini de ifade eder. Vicdanlı nesiller yetiştiren bir mesleği yerine getirmek anlamına gelen rüya kişinin öğretmenlik, hukuk veya iletişim alanlarında çalışmalar yaparsa geleceğinin çok parlak olacağına da vurgu yapar.

Rüyada Haç İşareti Çizmek

Yere haç işareti çizmek, sözüne güvenilir biri olmak demektir. Rüya sahibinin kimseden korkusu olmayan, prensiplerinin doğrultusunda ilerleyen ve daima sorumluluklarını titiz şekilde yerine getiren biri olduğunu bildirir. Yakın zamanda birine söz verileceğini ve yerine getirmek için çaba gösterileceğini ifade eder. Bir kağıda haç işareti çizmek yurt dışına yolculuk etmek, farklı kültürlerden insanlarla tanışmak ve yeni bilgiler edinerek bakış açısını değiştirmek manasına gelir.

Rüyada Haç Görmek

Uluslararası yolculuklara veya bu yönde görevler almaya yorulur. Kişinin her görüşe açık biri olması nedeniyle kendisine yöneticilik teklifinde bulunulacağını yahut çalıştığı yerde amir olacağını, emrindeki kimselere her zaman iyi davranıp, adaletli olacağını ifade eder. Kişinin çevresi için alkışlanacak işler yapacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine ve zenginleşeceğine, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Haç İşareti Görmenin Psikolojik Yorumu

Yüce gönüllü ve aynı zamanda cömert biri olunduğunu, insanlara yardım ederken asla karşılık beklenmediğini gösterir. Adaletli olmaya gösterilen özenin ve haksızlığa tahammül edememenin, herkese eşit yaklaşmanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!