RuyaTabirleri.com

Rüyada Hacca Gideceğini Görmek

Rüyada hacca gideceğini görmek, her türlü arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişi hem dünyevi, mutluluklara ulaşır hem de ahiret hayatında birçok nimete kavuşur. Aynı zamanda böyle bir rüya kişinin maneviyatının yükselmesine, dini anlamda kendisini geliştirmesine, Allah’ın hoşnut olacağı bir harekette bulunmaya, salih amellere ve güzel düşüncelere yorumlanmaktadır. Hacca giden kişinin her türlü istek ve arzuları gerçekleşir. Dünyevi mutluluğa ulaşır. Eğer hastalığı varsa yakın zamanda şifa bulur. Bu rüya hayırlı bir yolculuğa çıkmaya ve bu yolculuktan sağ salim dönmeye de işaret eder.

Rüyada Hacı Görmek

Rüyada Hacc’a gidip dönen bir hacı görmek, karşınıza çıkacak iyi huylu ve ahlaklı bir adamın göstergesidir. Nur yüzlü bir hacı ile birlikte oturup konuşan kişi, yaşamında iyi insanlarla tanışır veya böyle insanların bulunduğu bir mecliste bulunur. Rüyasında kendisinin hacı olduğunu gören kişinin tüm istekleri gerçekleşir. Bu rüyayı görmek, dünyevi mutluluklara, manevi anlamda derecenizin artmasına, ahiret hayatında birçok nimetlere ulaşmaya, uzun ömre de delalet eder.

Rüyada Kabe’yi Görmek

Rüyada görülen Kâbe görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Kâbe’yi tüm ihtişamı ile gören, onu tavaf eden, üzerindeki örtüyü yeni, temiz olarak gören kişi salih ameller işler. Aynı zamanda bu rüya sizin için hayırlı bir başlangıç anlamına gelmektedir. Kabe’yi gören kişi ibadetlerine dikkat eder ve ibadetlerini eksiksiz yapar. Rüyada Kâbe’yi kirli ve yıkık görmek ise ibadetlerinizde birtakım eksikleriniz olduğunu ve özellikle namazınızı tam olarak kılmadığınızı gösterir.

Rüyada Hacca Gideceğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hacca gitmek, kişinin içinde umre veya hacc gibi isteklerin olduğunu ve kutsal toprakları görmek istediğinizi göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda maneviyatınızın yüksek olduğuna ve dini anlamda kendinizi geliştirmek istediğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!