RuyaTabirleri.com

Rüyada Hacca Gittiğini Görmek

Rüyada hacca gittiğini görmek, çok güzel ve iç açıcı bir rüyadır. Ferahlığa, esenliğe, huzura, rahatlığa, sağlığa ve mutluluğa delalet eder. Rüya sahibinin uzun ve hayırlı bir hayatı olacağı şeklinde tabir edilir. Rızık, nimet, kazanç, kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, tövbesinin kabul olacağı ve kimseye muhtaç olmadan yaşayıp gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hac Yolunda Olduğunu Görmek

Rüyasında kendini hac yolunda gören kişinin hayatı başarılarla geçer. Rüya sahibinin mesleğinde yükseleceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada umreye gittiğini görmekle, hacca gittiğini görmek, aynı anlamlara gelir. Çok hayırlı bir rüyadır. Kısmetin çoğalacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, işlerin yoluna gireceğine ve hafifleyeceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Muzdelife’yi Görmek

Rüyada Muzdelife’yi görmek ya da kendini Muzdelife’de görmek, mutlulukların en büyüğünü yaşamaya, hak yolunda en güzel işleri yapma onuruna nail olmaya, korkulardan, günahlardan ve hastalıklardan arınmaya delalet eder. Rüya sahibinin geleceğinde mutlu ve yaşanılası günler olduğuna yorulur.

Rüyada Kâbe Görmek

Rüyada Kâbe görmek, konum ve statü değiştirmeye, elindekilerin daha fazlasına sahip olmaya, herkes tarafından saygı gösterilen kişi haline gelmeye ve önemli işler yapmaya delalet eder. Bir vesile dolayısıyla rüyayı gören kişinin tüm hayatının bir anda güzelleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mekke’yi Görmek

Rüyada Mekke’yi görmek gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin din yolunda yapılabilecek en hayırlı görevi üstlenme şansını elde edeceği ile yorumlanır. Rüya sahibinin kutsal toprakları göreceği ve kendini Allah’ın en mutlu, en şanslı, en şerefli kulları arasında hissedeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!