RuyaTabirleri.com

Rüyada Hacı Görmek

Rüyada hacı görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Müjdeli ve güzel haberler almaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve herkesin takdirini toplamayı başaracak işler yapmaya delalet eder. Ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının iyi ve olumlu yönde ilerlemesi ve kişinin moral bulması ile tabir edilir. Rüyada hacı görmek, ahlakı güzel, muhafazakâr, doğru yoldan ayrılmayan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Hacı Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatında şans ve kısmet kapılarının kendisinden yana her zaman açık olacağına yorumlanır. Çekilen zahmetin ve çilenin son bulmasına, tüm borçların kapanmasına, hastalıkların bitmesine delalet eder.

Rüyada Hacı Elbisesi Giymek

Rüya sahibinin tam da artık bütün umutlarının tükendiği bir anda hayatında çok güzel gelişmeler olacağı ve kişinin bir anda bütün hayatının olumlu, güzel ve hayırlı yönde değişeceği anlamına gelir.

Rüyada Hacı Kadın Görmek

Rüyada hacı kadın görmek, mutlulukların en güzelini ve en büyüğünü tatmaya tabir edilir. Rüya sahibi ne kadar derdi ve kederi varsa unutacağı kadar hayırlı bir olay yaşayacak ve bu mutluluğu yaşamayı nasip ettiği için Allah’ına şükredecek demektir.

Rüyada Hacı Karşılamak

Rüyasında hacı karşıladığını gören kişi, evine neşe, bereket, huzur ve rızık getirecek, çok iyi kalpli bir konuğu ağırlayacak ve onun sayesinde evinde güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Hacı Eli Öpmek

Rüyasında hacı eli öptüğünü gören kişi, bir kişinin aracılık etmesi ile kendisine büyük kar getirecek bir işe girecek, aracı olan kişiye ömür boyu minnettar olacak demektir.

Rüyada Hacı Bayram Veli’yi Görmek

Rüyaların en güzellerinden ve en hayırlı olanlarındandır. Rüyada hacı Bayram Veli’yi görmek, rüya sahibinin her ne hayali, dileği ya da duası varsa kabul olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. seren (13 Şubat 2014 saat: 12:52)

  rüyamda yanımda annem vardı ve biz annemle sanki uzun yol yürümüştük ve çok yorgun ve bitkindik birilerinin bize yardım etmesini bekliyorduk hatırladığım kadarıyla hacı kafilesiydi.tam bir duvar kenarına oturduk bi baktık ki karşımızdan hacı kafilesi geliyor bize yardıma bir kaç kişi elimden tuttu ve hadi artık acınız bitti gidiyoruz dedi.anlamını çok merak ediyorum çok güzel bi rüyaydı aslında böyle rüyalar anlatılmaz diye biliyorum ama anlamını çok merak ediyorum.cevap yazarsanız çok mutlu olurum.

 2. Elif (18 Ocak 2014 saat: 01:57)

  Merhaba,

  Yüksek bir binada her yeri beyaz olan bir odaanın içindeyim, 8 aylık bir erkek çocuğuna kısa süreli bakmam için bana emanet ediliyor.odanın cam kenarında yüksek ve geniş beyaz bir tegahın üzerinde çocuk oturuyor, çocuk beyaz tenli ve çok sevimli, üzerinde beyaz atlet ve kilot var sadece, çocuğa sakın cama çıkma ben hemen geliyorum diyorum ve iki adım atıp arkama döndüğümde çocuk cama çıkıyor ve yarısı içerde, yarısı dışarda hemen geriye dönüp alıyorum ve camı kapatıyorum. Sonrasında iki katlı kasvetli bir evde görüyorum kendimi bulunduğum ev benim çıktığım erkek arkadaşımın eviymiş, erkek arkadaşım bana küsmüş fakat neden küstüğünü bilmi6yorum ve kendisine sormak istiyorum. Erkek arkadaşım ve yanında iki arkadaşı hızla merdivenlerden aşağıya iniyorlar, suratı asık ve kırmızı ben konuşmak istiyorum fakat benimle konuşmuyor.Ordan çıkıyorum kendimi çok büyük kumsalı olan bir deniz kenarında görüyorum.Güneş pırıl pırıl, deniz parlak mavi ve tertemiz, kumsalda yürürken erkek arkadaşım arkadan gelip bana sarılıyor, ordan birlikte yürüyoruz ve kayalıkların üzerine çıkıyoruz.Erkek arkadaşım kayalıklara başını yaslıyor,kayalıkların arkası denizmiş deniz suyu başını ıslatıyor ve bende başını ordan çek hasta olursun diyorum.Sonrasında eniştemi arıyorum ve sonrasında kız kardeşimmin eşini arıyorum,kız kardeşimin kayınvalidesi uzak bir yerden gelmiş, hoşgedin demek için arabayla gidiyorum.Çok güzel tek katlı, bahçelive her yeri beyaz boyalı bir evin önün geliyorum.Arbadan inince üzerimde hacı kıyafetleri giydiğimi görüyorum ve kızkardeşimin kayınvalidesinin yanına geliyorum.Dışarda evin önünde yanında bir bayanla oturuyor.Kardeşimin kayınvalideside hacı kıyafeti giymiş ve kendiside yanındaki arkadaşıda beyaz türrban takımış, yanına gidip elini öpüyorum hoşgeldin teyze diyorum.Oda yanındaki arkadaşına beni tanıştırıyor, aslında Elifte hacı saçının açık olduğuna bakam, çalışıyor işi gereği kapatamıyor dedi ve rüyam burda son buldu.

  Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 3. gül (02 Ocak 2014 saat: 18:50)

  Ruyamda teyzem bana bir kutu verdi..kutunun ici bir suru taki ile doluydu..bunlari uzakta olan ve dargin olduklari bir arkadasina goturmemi istedi..kadiniin adi mujganmis ruyada..ben kadina gotururken icindrki bir kupeyi taktim..gidecegim yere ulasinca kadini aramaya basladim..cok kalavalik bir ortamdi ve herkes kadin hacilardi..kulagimdaki kupeyi kutunun icine koydum ve kadinlarin arasindan mujgani buldum hediyesini teslim ettim..burasi antalya da bir yermis sozde ve hac ca giden butunn kadinlar burayi ziyarete gelmisler…hayrolsun ins…olumsuz yorumlari yazmazsaniz sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,